Tiradores v sobotu poprvé bodoval, ve vedení GKS!

21.06.2016

V sobotu 18. 6. 2016 proběhlo šesté kolo Třinecké Městské ligy. V čele je po sobotním souboji stále GKS Třinec. Střelci se v tomto kole opět činili, padlo 42 branek.

Od 9 hodin jsme mohli vidět duel mezi Fc Tip a Fc Konská. Od začátku jsme mohli vidět zajímavou kopanou, šance se prolínali z jedné strany na druhou jenže střelecky se prosadili v první půli pouze hráči Konské. Druhá půle byla ze strany Fc Tipu lépe zvládnutá, přesto nakonec se z konečného vítězství radovali hráči Konské, které po celý zápas držel dobrými zákroky Pawel Czapla. Utkání nakonec skončilo prohrou Tipu 4:10.

Druhé utkání sobotního dne nabídlo souboj mezi Fc Podlesím a nováčkem soutěže Tiradores. Utkání kde převládaly více obrany nad útokem nabídlo pár dobrých příležitostí jenže v koncové se oba týmy hledaly, domácím v prvním poločase nakonec nepomohla ani nařízena penalta za ruku ve vápně. Poločas skončil bezbrankovou remízou. Druhá půle nám nabídla hned v úvodu krásnou střelku z kopačky Lukáše Pyszka, která nakonec skončila v růžku branky Podlesí. Domácí dlouho hledali recept jak přelstít brankáře Tiradores Michala Sikoru, nakonec přece jen se domácí dočkali vyrovnání, když po faulu na hranici brankoviště jeden z hráčů Tiradores zatáhl za záchrannou brzdu a byla s toho penalta číslo 2. K té se postavil František Tofel a s přehledem proměnil. Tento výsledek 1:1 vydržel až do konce utkání.

V 11 hodin se na umělé trávě představili hráči Nebory/MK Betis a Realu Kambys. Domácí se k utkání sešli s jedním hráčem na střídaní naopak hosté neponechali nic náhodě a před utkání představil dvě nové akvizice, které oblékly dres Realu Kambys poprvé, Adam Malyjurek a Jakub Zogata patřili v utkání k tahounům a když se k nim ještě přidal nejlepší střelec Městské ligy 2014 Petr Bonacina tak bylo zaděláno na debakl. Domácí nakonec nestačili na Real Kambys a podlehli mu vysoko 1:13!!!

Ve 12 hodin náš čekal šlágr kola, kdy proti sobě nastoupili hráči GKS Třinec a Fk Relax. Oba týmy patři k letošním aspirantům na titul. Domácí neponechali nic náhodě a na utkání se dobře připravili, Relaxu naopak chyběli dva hráči základního kádru a bylo to znát hlavně v držení míče, kdy hlavně v úvodu měli více ze hry domácí. Po vyrovnané první půli kdy domácí vedli o jednu branku 3:2, jsme byli zvědaví, jak toto zajímavé utkání dopadne. Nakonec ve druhé půli už hráči GKS  neponechali nic náhodě a dovedli utkání do konečného vítězství 8:4 přesto jsme mohli vidět kvalitní utkání a hodně šanci na obou stranách. Gks si vítězstvím upevnil první pozici a zůstávají tak zatím jediným neporaženým týmem Městské ligy.

Nejlepší střelci sobotního kola Městské ligy: celkem 4 branky v sobotu zaznamenal Petr Bonacina (Real Kambys), na hattrick dosáhli Patrik Byrtus, Pavel Adamiec (oba Fc Konská), Jakub Zogata (Real Kambys)…

Soutěž o nejlepšího brankáře Městská liga 6 kolo: 3 body  Pawel Czapla (Fc Konská), 2 body Michal Sikora (Tiradores), 1 bod Petr Pilch (Fc Podlesí)

Je před námi poslední víkend před letními prázdninami, proto doufám, že si nenecháte ujít naši Třineckou ligu a přijdete své týmy podpořit. Nezapomeňte, že se hraje v sobotu i neděli…  A na prázdniny už pro vás připravujeme další zajímavé akce!!! Bedlivě sledujte naše internetové stránky…

Příjemný zbytek dne vám přejí organizátoři soutěže.