Do čela se po druhém kole dostal FK RELAX!

19.01.2017

V sobotu proběhlo v Třinecké hale Stars 2. kolo Třinecké Futsalové ligy.

Druhé kolo ovládli hráči Relaxu, který v obou zápasech potvrdili stoupající formu. V prvním zápase si poradil s AC Klabzubáky (5:1) a ve druhém po zajímavém průběhu porazil mladíky z Rumových Pralinek (4:1).

Dalším týmem, který drží zatím neporazitelnost v soutěži jsou hráči FC Gartner, kteří v prvním zápase porazili Těšínský Brandýs 1905 (4:2). Ve druhém zápase už to vypadalo, že podlehnou hráčům Osůvek United, ale nakonec v poslední minutě zachránili při hře bez brankáře remízu (4:4). Zatím mají stejně 10 bodů jako vedoucí Relax, který vede díky lepšímu skóre.

Třetí místo patří po sobotě překvapivě Neborům, které v dramatickém závěru zvládli první zápas s Kvitsal (SK), tři body zachránil v poslední minutě Karel Cieslar, který v zápase vsítil celkem čtyři branky. Ve svém druhém zápase je naopak v závěru štěstí opustilo a nestačili na Real Kambys se kterým prohráli těsně (3:4). Kambys si tak v sobotu připsal tři body, ale ve svém prvním zápase nestačil na AC Klabzubáky a prohrál (0:4).

Dalším týmem, který v sobotu získal tři body byli hráči Rumových pralinek, kteří si poradili s Osůvkami United (3:1). Osůvky letošní vstup do sezony neměli příliš šťastný a stálé čekají na první výhru v soutěži ve druhým kole zaznamenali pouze bod za remízu s Fc Gartner a patří jím zatím předposlední pozice v tabulce.

Jediným zástupcem slovenského futsalu jsou hráči Kvitsal (SK), kteří v sobotu dorazili na ligu značně oslabení, protože v tomtéž termínu hráli soutěž i na Slovensku. V prvním zapase, nestačili na Nebory (4:5) a ve druhém utkání si aspoň spravili chuť a porazili Brandýs 1905 (4:2). Střelecky při chutí byl v obou zápasech Marcel Birtus který nastřádal za oba zápasy na své konto 6 branek!

Poslední příčka tabulky patři po sobotním druhém kole týmu Brandýs 1905, který stále čeká na první vítězství v soutěži stejně jako hráči Osůvek. Nyní má Třinecká Futsalová liga dvou týdenní přestávku. Další kolo je na programu mimořádně v neděli 5. 2.2017 od 11:00.

Střelci Kola: 6 Branek Marcel Birtus (Kvitsal SK), 5 branek Cieslar Karel (Nebory) 4 branky:  Przyczko Filip a Klimas Daniel (oba Fk Relax) 3 branky Bystroň Daniel (Brandýs 1905)

Brankáři druhého kola: 3 body Macura František (FK Relax), 2 body Klapsia Jiří (AC  Klabzubáci), 1 bod Revaj Jakub (Rumové Pralinky)

Příjemný den přejí organizátoři soutěže…