Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

Mistrem ligy se po roční přestávce stal Kvitsal!

11.03.2020

Jediný slovenský zástupce po roční odmlce zvedl pohár pro vítěze TFL 2020. Nejproduktivnějším hráčem se stal Vojtěch Zábelka z Nebor s neuvěřitelnými 50 body!

Včerejším devátým kolem vyvrcholila Třinecká Futsalová liga. Letošní ročník byl opravdu vyrovnaný, protože před posledním kolem se hrálo ještě o všechny tři stupně vítězů, a konečným umístěním mohlo zatřást 6 týmů tabulky Třinecké Futsalové Ligy. Přesto po dramatickém závěru uhájili první pozici hráči Slovenského Kvitsalu a po loňské absenci zvedli pohár pro vítěze osmého ročníku.  V sobotním kole uhráli hráči KVITSALU 4 body za remízu 2:2 s FC Popoplujem a v posledním utkání porazili hráče Fk Klasik 5:1 kteří byli Kvitsalu nepříjemným protivníkem, přitom hráli celý zápas bez střídání.

Na konečném druhém místě, skončilo mužstvo NEBORY, které si rovněž v sobotním zápase připsalo 4 body, když porazili tým Realu Kambys 6:2 a ve druhém utkání remizovali po velkém boji s FC Popoplujem 4:4. Bronzovou příčku obsadil nejstarší tým soutěže FK RELAX, který si poradil s Rumovými Pralinkami vysoko 7:2, což v závěru nakonec rozhodlo. Ve druhém zápase Relax doháněl dvougólový náskok Realu Kambys kdy ze 1:3 vyrovnal ve hře bez brankáře na konečných 3:3 a urval tak bronzovou medaili ve svůj prospěch.  Na čtvrtém nepopulárním místě skončilo mužstvo RUMOVÝCH PRALINEK díky horšímu vzájemnému zápasu vůči třetímu Relaxu, přesto ve druhém zápase zastavili tým AC Cabezas se kterým zvítězili 5:2 a zabránili mu ták v případným posunu na třetí pozici.

AC CABEZAS tak obsadil konečnou pátou pozici, přičemž nejmladší tým soutěže patřil po celou dobu k velkému překvapení soutěže, bohužel poslední dvě kola, nezastihlo tým v nejlepším rozpoložení, což nakonec v závěru rozhodlo o konečné páté příčce. Na šestém místě skončilo mužstvo REAL KAMBYS, pro které je to určitě zklamání, v devátém kole tým Realu Kambys uhrál pouze bod, za remízu s Relaxem což bylo nakonec v konečném účtování velice málo. Konečné sedmé místo patří OSŮVKY UNITED, kterým se jako jediným v sobotním kole podařilo vyhrát oba své zápasy, v prvním svém zápase porazil tým Osůvek, Ocelové Draky 5:2 a ve druhém si poradili s FK Klasik 6:4 a vylepšili si tak konečnou pozici před osmým FK KLASIK který se na poslední kolo sešel pouze 4+1, přesto hráči v obou svých zápasech předvedli bojovnost.

Na 9 místě skončili hráči FC POPOPLUJEM kteří v sobotním kole vybojovali dva cenné body v utkání s prvním respektive druhým týmem tabulky přesto na lepší, jak devátou pozici už to nestačilo. Na posledním místě letošního ročníku skončilo mužstvo OCELOVÍ DRACI, které bohužel v 18 utkáních neuhrálo ani bod. Přesto klobouk dolů před Ocelovými draky, kteří srdnatě bojovali, snad nezanevřou na Třineckou Futsalovou ligu a na příští ročník vydatně posílí svůj tým a znova se zkusí poprat s naší soutěží.   

Po odehraní posledního kola, proběhlo vyhlášení nejlepších týmů Třinecké Futsalové Ligy a i nejlepších individuálních výkonů letošního ročníku.

Individuální výkony 8. Ročníku Třinecké Futsalové Ligy:

Nejlepším střelcem se stal Vojtěch Zábelka (Nebory) za 27 branek.

Nejproduktivnějším hráčem letošního ročníku se rovněž stal Vojtěch Zábelka (Nebory) který nasbíral v 18 zápasech neuvěřitelných 50 bodů! Za 27 branek a 23 asistencí.

Nejlepším Brankářem se stal František Macura (FK Relax)

Cena pro neslušnější tým“ FAIR PLAY“ patřila týmu KVITSAL, cen převzal kapitán Lukáš Benko.

Nejmladším hráčem letošního ročníku se stal Jan Szarzec (AC Cabezas) 18 Let.

Nejstarším hráčem letošního ročníku se stal Tomáš Hlawiczka (Oceloví Draci) 53 let.

Mistrem Třinecké Futsalové Ligy pro rok 2020 se stal KVITSAL

Chtěli bychom poděkovat všem týmům, kteří  letos podpořili svou účastí naši Třineckou Futsalovou ligu. Jen díky vám a vaší účasti, byl letošní ročník opravdu zajímavý a o vítězi se rozhodlo až v posledním kole. 

Velké poděkovaní si rovněž zaslouží i naši Rozhodčí v čele s Markem Klečackým a Janem Kajzarem.

Osmý ročník je dohrán, ceny jsou rozdány a my se doufám, sejdeme se všemi na dalším ročníku Třinecké Futsalové Ligy v roce 2021!!!

S pozdravem organizátoři Třinec Futsalové Ligy…

 

 

Archív soutěží

Archív turnajů

Aktuality

13.08.2020
Tenisový turnaj ovládli Ota Rykalský s Manym!
V sobotu 8. srpna 2020 se odehrál tenisový turnaj ve čtyřhrách na kurtech v Třinci u koupaliště, kde nám místní ogranizace STARS Třinec poskytla zázemí a dva pěkné kurty.
04.08.2020
Pavel Sznapka vítěz tenisového turnaje!
Je za námi již 8. ročník amatérského tenisového turnaje v Třinci.
10.06.2020
Bezkonkurenční nabídka pro všechny děti v regionu!
Na celé prázdniny od 1.7 2020 do 31.8. 2020 jsme pro rodiny s dětmi připravili speciální nabídku zábavních atrakcí na rodinné oslavy v celém Moravskoslezském kraji.

Všechny novinky »

Anketa

Kdo se stane vítězem Futsalové ligy Třinec 2020? Celkem hlasů: 7783

  • imageimage
  • imageimage
  • imageimage
  • imageimage