Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

Tenisový turnaj ovládli Ota Rykalský s Manym!

13.08.2020

V sobotu 8. srpna 2020 se odehrál tenisový turnaj ve čtyřhrách na kurtech v Třinci u koupaliště, kde nám místní ogranizace STARS Třinec poskytla zázemí a dva pěkné kurty.

I tentokrát nám počasí přálo a celý turnaj se odehrál bez přerušení. Tento ročník se odehrál trošku netradičně jednou velkou skupinou, systémem každý s každým. Původně bylo přihlášených osm dvojic, která měla vytvořit dvě skupiny, ale bohužel z důvodu zranění a karantény dvou dvojic musel být turnaj nakonec upraven. Všichni si tak zahráli celkem pět utkání, ve kterých nebyla nouze o pěkné výměny s dramatickým koncem.

Úvod turnaje nepotkal dvojice Ruttkay/Turoň R. a Kajzar/Miech v nejlepším rozpoložení, když první dva zápasy prohráli, naopak vstup do soutěže měli skvělý dvojice Rykalský/Many a Turan/Psczolka, kteří neponechali nic náhodě vyhráli obě utkání. Mezi favority tohoto turnaje patřila dvojice Lukáš a Zdeněk Turoňovi, kteří v minulém ročníku padli až ve finále. Tentokrát ovšem nezvládli velmi dobře rozehraný zápas proti dvojici Rykalský/Many a za stavu 5:1 nevyužili svou šanci a nakonec prohráli 5:7! Což evidentně poznamenalo jejich hru i v dalších zápasech. Bez ztráty bodu turnajem propluli staří známi Oto Rykalský a Many, kteří s úsměvem na rtu nedali svým soupeřům šanci a suverénně zvítězili s počtem 15 bodů!

Na druhém místě se umístil Polsko – Maďarský pár Pavel Sznapka a Igor Madari s celkovým počtem 10 bodů. O třetí místo se nakonec svedl velký boj mezi trojicí párů Turan/Psczolka, L. Turoň/Z. Turoň a Ruttkay/Turoň R. A právě poslední jmenovaný pár Michal Ruttkay a Rostislav Turoň s velkým překvapením obsadil třetí příčku, když oba své soupeře porazil a se ziskem 8 bodů získali bronzové medaile.

Děkujeme všem za účast na tomto turnaji a těšíme se na Vás opět za rok.

 

Archív soutěží

Archív turnajů

Aktuality

13.08.2020
Tenisový turnaj ovládli Ota Rykalský s Manym!
V sobotu 8. srpna 2020 se odehrál tenisový turnaj ve čtyřhrách na kurtech v Třinci u koupaliště, kde nám místní ogranizace STARS Třinec poskytla zázemí a dva pěkné kurty.
04.08.2020
Pavel Sznapka vítěz tenisového turnaje!
Je za námi již 8. ročník amatérského tenisového turnaje v Třinci.
10.06.2020
Bezkonkurenční nabídka pro všechny děti v regionu!
Na celé prázdniny od 1.7 2020 do 31.8. 2020 jsme pro rodiny s dětmi připravili speciální nabídku zábavních atrakcí na rodinné oslavy v celém Moravskoslezském kraji.

Všechny novinky »

Anketa

Kdo se stane vítězem Futsalové ligy Třinec 2020? Celkem hlasů: 8068

  • imageimage
  • imageimage
  • imageimage
  • imageimage