Odehráno 1. kolo futsalové ligy

07.01.2013

V sobotu 5. ledna 2013 bylo odehráno 1. kolo Městské futsalové ligy.

V prvním kole padlo celkem 33 branek a hned tři hráči se zapsali do střeleckých listin hatrickem!

V prvním zápase zvítězil Real Kambys nad Relaxem těsně 3:2.

Oslabený Grumond dokázal držet krok s Osůvky United jen v prvním poločase, kdy byl stav utkání (2:2). V druhém dějství se hosté rozstříleli a uštědřili domácím výprask 2:8!

Mužstvo Nebor bylo blízko vedení v zápase s Třineckými Železárnami, jenže doplatilo na neproměňování svých šancí. A jak se říká: „Nedáš dostaneš“ platilo v tomto zápase dvojnásob. Když herně vyrovnaný poločas, vyhráli na branky jasně hosté 0:3. V druhém poločase si Železárny udržovali dostatečný náskok a dovedli zápas do vítězného konce 2:7.

Poslední zápas prvního kola zakončil oslabený Rk Sting proti Fc Podlesí. Vyrovnaný první poločas (1:1) nasvědčoval boji až do poslední minuty. I když si Podlesí vytvořilo během dvou minut v druhém poločase tři brankový náskok, dokázali domácí snížit stav utkání na 3:4. Dokonce byli blízko k vyrovnání. Jenže odpískanou penaltu zahodili a nakonec prohráli 4:5.

Jednotlivé články k zápasům se Vám zobrazí, když kliknete na daný zápas.

Tabulka střelců a soupisky mužstev budou doplněny na stránky během úterka a středy.