Odehráno 3. kolo městské futsalové ligy

26.01.2013

V sobotu 26. ledna 2013 v hale STARS Třinec se odehrály tři zápasy městské ligy.

Tentokrát se podařilo dosáhnout na hatrick v zápase jen jedinému hráči. Střelcem tohoto kola se stal Lukáš Dlhopolček z Realu Kambys, který dovršil svou třetí branku až v poslední minutě utkání mezi        Nebory - Real Kambys. A poslal tak své mužstvo do čela soutěže. To nakonec zvítězilo nad hráči z Nebor vysoko 3:9!

Hráči Grumondu se poprvé sešli v silnější sestavě. Jenže hráči Relaxu vletěli do zápasu jako vítr a během prvních 10minut si vytvořili slibný náskok 0:4! Domácí se postupem času oklepali a začali Relax přehrávat. V druhém poločase byli blízko vyrovnání. Ve 48. minutě si hráči Grumondu vzali Time-out. Hned poté dokonce nastřelili tyč! Vyrovnat se jim však už nepovedlo a prohráli těsně 5:6.

V zápase mezi Osůvky United - Fc Podlesí, řádila marodka v obou týmech. Na jejich sestavách to bylo znát. Vyrovnaný první poločas zvládli lépe hosté, když dokázali proměnit své šance a vedli 1:2. V druhém dějství byli Osůvky lepším týmem a zaslouženě vyhrály toto utkání 5:3. I zásluhou nedisciplinovanosti                      Patrika Kantora z Fc Podlesí, který se nechal za stavu 3:3 zbytečně vyloučit a oslabil, tak svůj tým i jeho šance na úspěch v tomto zápase. Ve 49. minutě dokonce oslabil svůj tým úplně. Po druhé žluté za faul, následovala červená karta a vyloučení do konce utkání.

Více informací o jednotlivých utkáních, fotky, upravená tabulka + tabulka střelců bude na stránkách k dispozici během pondělka. Přejeme všem hezký zbytek víkendu a všem marodům přejeme brzké uzdravení.

Na závěr se můžete podívat na průběžný graf, jak by podle fanoušků měla dopadnout městská futsalová liga Třinec 2013