Odehráno 4. kolo městské futsalové ligy

09.02.2013

V sobotu 9. února 2013 bylo během dopoledne odehráno již 4. kolo městské ligy.

Ve 4. kole padlo 37 branek. Do střelecké listiny se hatrickem zapsali hned tři hráči. Padly dvě žluté karty a první zápas této sezóny skončil remízou.

Real Kambys nakonec dotáhl zápas do vítězného konce a porazil hráče Grumondu 6:4. Hráčům Grumondu patří určitě velký obdiv za snahu a bojovnost v tomto utkání, kdy bez hráčů na střídání  dokázali hrát z domácími vyrovnanou partii až do poslední minuty zápasu.

Utkání mezi ZO OS KOVO TŽ – Osůvky United se i přes velké zpoždění odehrálo a určitě stálo zato si počkat. Třinecké Železárny byly sice v tomto utkání velkým favoritem, ale hosté z Osůvek, dokázali, že se s nimi musí počítat. Hosté drželi slibný remízový stav 5:5 až do 48. minuty. Po dramatickém boji však nakonec podlehli těsně 6:5!

Ve třetím zápase Fc Podlesí – Nebory doplatili hosté na žalostnou koncovku. V prvním poločase i v druhém měli sice více ze hry, ale trápení v koncovce je stálo body. Domácí tvrdě trestali zaváhání soupeře a zvítězili 7:1!

V posledním zápase se přivítali hráči Fk Relax – Rk Sting. Hosté nastoupili sice bez hráčů na střídání, ale svou bojovností a hlavně přesností v zakončení dokázali urvat bod za remízu 4:4. Domácím nepomohla k výhře ani přesilovka v závěru utkání.

Dnes bohužel tipy na výsledek zápasů Zdeňkovi Turoňovi moc nevyšly, když dokázal uhodnout jen jediný zápas a to ZO OS KOVO  - Osůvky United, kde tipoval výhru domácích. Možná výhra (dva piva) se tudiž přesouvá do dalšího kola, kde se organizátoři rozhodli navýšit výhru na tři piva! Podaří se někomu uhádnout všechny zápasy pátého kola?

Všechny články k utkáním najdete po rozkliknutí daného zápasu, dokonce i tabulka střelců se podařila aktualizovat již dnes! Na vedoucího hráče Michala Szuscika z ZO OS KOVO se dotáhl po 4. kole Michal Sikora z Rk Sting a srovnal krok v tabulce střelců!