SGM Třinec - Betis 7:5

Oba mužstva nastoupila ve svých téměř nejsilnějších sestavách. V dresu domácích se objevila nová tvář Michal Symerský, který ještě minulý rok oblékal dres týmu Fk Fotbal Relax.

Po úvodním hvizdu se do útoku začali tlačit domácí a po krásné přízemní střele Michala Symerského otevřeli i účet zápasu 1:0. Další gól padl po skvělé kombinaci StoszkaCsikánem a druhý jmenovaný zvýšil na 2:0 pro SGM. Třetí a čtvrtou branku střelil Ivo Crhonek, muž tohoto zápasu. Na 4:1 se podařilo snížit Standovi Mrózkovi, ale vzápětí pátou branku přidal L. Stoszek. I přesto dokázal Betis ještě do konce poločasu snížit brankou Miroslava Sikory na 5:2.

Druhý poločas začaly oba týmy aktivně. Hostům se podařilo hned v úvodu snížit na 5:3, branku vsítil Patrik Kantor. Aby toho nebylo málo podařilo se Betisu snížit na rozdíl jedné branky a zápas pořádně zdramatizovat branku na 5:4 vsítil Kantor.  Domácí se tlačili do zakončení čím dál tím častěji a hosté hrozili z brejku. Po pár minutách se SGM podařilo po krásné střele Kohuta poodskočit soupeři na 6:4. Betis se ale nevzdával a vykřesal naději na bodový zisk druhým gólem Sikory 6:5. Hra se začala přelévat ze strany na stranu a do šancí se dostávaly oba týmy. Nakonec po pěti dramatických minutách rozhodl definitivně utkání Ivo Crhonek a hatrickem završil toto pohledné utkání gólem na 7:5 pro SGM.