FC Podlesí - Betis 8:0

Začátek zápasu patřil hostům, kteří si vytvořili více šancí, Jenže úvodní gól zápasu padl na opačné straně. Do střelecké listiny se zapsal domácí hráč Milan Worek 1:0. Vzápětí zvýšil na 2:0 pro FC Podlesí Igor Ščigel a tímto výsledkem skončil první poločas.

Druhý poločas začal chybnou přihrávkou hostujícího hráče a domácí přidali již třetí gól. Střelcem branky byl Zdeněk Ščigel 3:0. Na 4:0 zvýšil opět Zdeněk Ščigel a pátý gól po střele téměř z půlky vsítil Milan Worek 5:0. Na 6:0 pro Podlesí upravil Radek Lysek. Hattrick Zdeňka Ščigela změnil stav utkání na 7:0. Posledním střelcem zápasu byl Radek Lysek, který uzavřel skóre zápasu na 8:0 pro Fc Podlesí. Šance byly na obou stranách, bohužel Betis žádnou z nich nedokázal proměnit a tak Fc Podlesí splnilo roli favorita a vyhrálo přesvědčivě 8:0.