SGM Třinec - FK Relax 5:5

Branky: 3 Brzezina, Byrtus, R. Turoň - 3 L. Stoszek, Csikán, Kohut

Toto utkání bylo nádhernou podívanou pro oko diváka. Od začátku zápasu se oba týmy vrhli do útoku. A hned jedná z prvních akcí skončila v síti hostů. Autorem branky byl Adam Brzezina 1:0. Další možnost zakončení využil přízemní střelou k tyči opět Brzezina 2:0. Jenže SGM dokázalo na tento vývoj zápasu rychle zareagovat a brankou Vojty Csikána snížilo na 2:1. Po velkých šancích na obou stranách se dokázal prosadit aktivní Adam brzezina a dotáhl tak svůj čistý hatrick ještě během prvního poločasu 3:1.

Druhý poločas, začali aktivněji hosté, když po dvou brankách Lukáše Stoszka srovnali účet zápasu na 3:3. Zdálo se, že s mužstvem domácích je zle, ale ani tato situace je nevykolejila a dál se snažili pronikat obranou hostů a dostat se zpátky do vedení. To se jim podařilo, když po krásné přihrávce střelou z 12 metrů rozvlnil sít Roman Byrtus 4:3. Po této brance se dokázal uvolnit i Rosťa Turoň a zvýšil náskok Relaxu 5:3. Po té přišla jedna z rozhodujících situací, kdy na půlce byl zastaven hráč SGM za cenu faulu po kterém následovala žlutá karta pro domácího obránce, který byl vyloučen na dvě minuty.  Hosté si vytvořili pár šancí, ale nedokázali překonat výborného brankáře domácích a tak mohl přijít trest na druhé straně, jenže rychlý break, hráči Relaxu nevyužili a tím mužstvo hostů zůstalo stále ve hře o body. Čtyři minuty před koncem zápasu se nejprve uvolnil Pavel Kohut a snížil na 5:4 a dvě minuty na to se po krásné kombinaci prosadil svou třetí brankou v utkání Lukáš Stoszek a rozhodl, tak o dělbě bodu 5:5. Už na tom nic nezměnila ani šance domácích v poslední minutě, kterou si po závaru před brankou hostů vytvořili.