Instal - GAMI Sport 5:19

Branky: 2 Konderla, Kavalík, Aleš Kantor, Polák – 8 Noga, 5 Niemiec, 3 Šinal, 3 Szuscik

První gól na sebe nenechal dlouho čekat. Přízemní střelou se prosadil Michal Szuscik 0:1. Hosté mohli zvýšit, ale své šance zahodili. Z ničeho nic se z půlky hřiště trefil Aleš Kantor a srovnal stav na 1:1. Vzápětí dokonce zpoza poloviny hřiště dokázal překonat brankáře hostu Tomáš Kavalík a bylo to 2:1!. Hosté ale nesložili zbraně a dvěma rychlými góly Lukáše Nogy dokázali otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch 2:3. Na 2:4 zvýšil Honza Šinal a svou třetí branku v utkání vsítil aktivní Lukáš Noga 2:5. Aby toho nebylo málo tak se stihli hosté do konce prvního poločasu prosadit ještě dvakrát. Když, kdo jiný než Lukáš Noga, prvně z rohového kopu překvapil domácího brankáře 2:6 a poté výstavní střelou upravil na 2:7.

V druhém poločase se roztrhl pytel s brankami. Do střelecké listiny se zapsali převážně hráči Gami Sportu a přesvědčivě vyhráli toto utkání 5:19. V zápase padly dvě žluté karty na straně Instalu a jednu žlutou si vysloužil také brankář Gami Sportu.