Instal - SGM Třinec 1:17

Branky:  Kohut 6, Crhonek 6, Čonka 2, Symerský 2, P. Štěrba - Semerád

Do tohoto zápasu vstoupili hráči Instalu jen s pěti hráči a brankářem v poli bez hráčů na střídání. Úvodní branku domácích vstřelil po pár minutách hry Michal Symerský 1:0. Na 2:0 zvýšil Ivo Crhonek. Hned vzápětí vedlo SGM již 3:0 po střele Čonky. Hosté se moc do šancí nedostávali a když se mu podařilo přejít přes půl, tak obránci domácích byli připraveni. SGM mělo jasnou převahu. Na 4:0 zvýšil Crhonek. Další šance domácích zneškodnil brankář Instalu. Nutno říct, že se k těmto střelám postavili hráči hostů velice laxně. Poté měl velkou šanci i Instal, ale koncovka selhala. Hra se opět přelila na druhou stranu. Střela domácích však skončila vysoko nad, i další šance končily vedle brány. Marian Wojnar v bráně mocnpráce neměl. Po ruce hráče hostů na hranici pokutového území dal rovnou z přímého kopungól Pavel Kohut a zvýšil tak na 5:0. Po několika dalších šancích SGM vstřelilo další gól po střele Petra Štěrby to bylo už 6:0. Brána Instalu byla obstřelována snad ze všech stran. Hosté se jen těžko dostávali přes půlku. Za první poločas si hosté vytvořili jen několik šancí, které většinou končily vedle brány.

Instal začal druhý poločas aktivněji, jenže z breaku zvýšil pro domácí na 7:0 Kohut. Nádherný gól po centru Čonky vstřelil hlavičkou opět Kohut, který doplachtil až do brány 8:0. Po této brance se hra změnila a SGM začalo opět válcovat už unaveného soupeře. Vytvářelo si spoustu šancí ze kterých pramenily góly. Na 9:0 zvyšoval Crhonek. Skóre zaokrouhlil svým čtvrtým gólem v utkaní Kohut 10:0. Další střelu aktivního Pavla Kohuta brankář vytěsnil, ale dorážku Symerského už ne a tak byl stav utkání 11:0. SGM si dělalo, co chtělo, což potvrdil dalším útokem na bránu hostů Čonka, když zvýšil na 12:0. Hosté se přesto snažili dát aspoň četný gól a bojovali dál. Na 13:0 zvýšil opět Crhonek. Ke konci se Instal přeci jen dočkal branky a snížil střelou Martina Semeráda na 13:1. Gol si chtěl dát i gólman domácích, ale spoluhráč Crhnonek byl proti, převzal míč a upravil skóre na 14:1.Na 15:1 zvyšoval Kohut. 16 a 17 gól zařídili dva nejlepší střelci tohoto utkání Pavel Kohut a Ivo Crhonek a upravil tak konečný výsledek na 17:1 pro SGM.