« Zpět

FC Podlesí - FK Relax 1:3

Podlesí : Relax 1:3 (1:1)

Branky: M. Worek - 2 Turoň R. , Vranka

Hosté do začátku utkání vstoupili bez poloviny hráčů základní sestavy a jen s jedním střídajícím hráčem. Domácí byli téměř v plném počtu a čekalo se, že mužstvo hostů bude jen bránit. Nakonec první poločas byl vyrovnaný nejen na šance, ale i na góly. První gól padl v polovině utkání do domácí sítě, po přihrávce ze strany se dokázal ve vápně prosadit Jarda Vranka 0:1. Po pár minutách hry, ale domácí vyrovnali na 1:1 zásluhou Milana Worka. Hosté ještě nastřelili dvě tyčky zásluhou Radka Samka. Během první půle začalo i hustě pršet a samozřejmě to bylo znát jak na těžkých dresech na těle, tak i na rychlejším balóně.

Druhý poločas začal opatrně z obou stran, občas se někdo dostal do šance, ale chyběla přesnost v zakončení. Až v posledních deseti minutách se začaly ve větší míře tvořit šance na obou stranách. Domácí, ale ztroskotávali na výborném gólmanovi Frantovi Macurovi i na druhé straně to vypadalo podobně, ale nakonec jedna z šancí Relaxu byla přeci jen využita, když se prosadil Rostislav Turoň a dal zápasu nový náboj 1:2. Hned na to měli dvě dobré šance i domácí, jenže nedokázali trefit branku a tak přišel trest v podobě třetí branky, kterou vsítil Rostislav Turoň 1:3. V závěru pak domácí přitlačili soupeře a vytvořili si další gólové příležitosti, ale bohužel své šance již nedokázali využít. A tak utkání skončilo 1:3 pro Relax.