Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

RK Sting - GAMI Sport 8:13

Branky: Rakowski 2, Zaremba 2, Suchoň 2, Stryja, Przywara - Noga 9, Hromada 2, Kopka, Szuscik O.

V prvních minutách se po střele Lukáše Rakowského ujali domácí vedení 1:0. Hosté se ze začátku těžko dostávali do šancí. Po několika minutách na trávníku musel hřiště opustit domácí hráč Tomáš Vávra s podezřením na výron kotníku při došlápnutí. Poté na 1:1 srovnal za hosty Lukáš Noga. Po chvíli však vrátil vedení Stingu opět Rakowski 2:1. Poté měli hosté šanci, která skončila na tyčce. Vzápětí se však mohli radovat, když srovnal skóre v zápase Karel Hromada 2:2. Po špatné přihrávce hráčů domácích využil Gami sport chybu a Noga poslal svůj tým poprvé do vedení 2:3. Další šance domácích skončila na tyči. Poté se Sting dopustil faulu a z přímého kopu hráč hostů orazítkoval míčem tyčku. Vzápětí však vstřelil svůj první hattrick v utkání Noga a poslal tak hosty do vedení 2:4. Gami sport měl převahu a Noga zvyšoval na 2:5. I domácí si vytvořili několik dobrých příležitostí. Krásnou střelu Franioka ovšem brankář vytěsnil. Za to útok na druhé straně byl úspěšný a gólem Hromady hosté zvýšili náskok už na 2:6. Vzápětí snížil na 3:6 domácí hráč Martin Zaremba. Na konci prvního poločasu, tak došlo k přestřelce, protože na tenhle gól hosté velmi rychle zareagovali a pěknou střelou Kopky opět zvýšili skóre, tentokrát na 3:7. Sting se nedal a stihl ještě odpovědět gólem L. Suchoně. Poločas tak nakonec skončil 4:7 pro Gami sport.

Druhý poločas hosté tlačili, ale první gól v druhém poločase vsítili domácí. Po střele Zaremby 5:7. Vzápětí nastřelil Riečičiar (Sting) tyčku! Šance byly na obou stranách. Po úniku Rakowského a následné přihrávce na Stryju snížili domácí na rozdíl jednoho gólu  6:7. Jenže neuběhlo ani pár vteřin a Gami sport zásluhou Nogy zvýšilo na 6:8.  Domácí však bojovali dál a po chvíli bylo sníženo na 7:8 po střele Suchoně. Hosté však vyrovnání nechtěli za žádnou cenu připustit a tak Noga již svým druhým hattrickem v utkání zvýšil na 7:9. Poté tentýž hráč nastřelil tyčku! Na 7:10 zvýšil Ondra Szuscik. Hosté měli velkou převahu a domácí si nemohli vytvořit šanci. A tak Noga dalším gólem zvýšil na 7:11. Po dlouhé době šance domácích skončila tyčkou! Z protiútoku zvýšil na 7:12 kdo jiný než Noga a měl zaděláno na třetí hattrick, který se mu po chvíli podařil dovést do konce, když upravil skóre zápasu na 7:13 pro Gami sport. Domácí se ještě zmohli na jednu branku, Przywara korigoval stav utkání na konečných 8:13.