Betis - GKS Třinec 7:4

Branky: 2 Sliž, 2 Mrózek, Kantor P., Válek, Přibyla – 3 Kluz, Šimon

Úvodní branku zápasu vstřelil hráč domácích Tomáš Přibyla 1:0. Na 2:0 zvýšil Láďa Sliž. Poté si hosté vytvořili pěknou šanci, jenže míč skončil asi metr od brány. GKS mělo více ze hry, svou kombinační hrou jasně přehrávalo domácí, jenže i Betis se dokázal dostávat do šancí dlouhými výhozy brankáře. Naopak brankář hostů vycházel daleko z brány a zapojoval se do útoku. Jednou se však domácím podařilo získat míč a téměř přes celé hřiště zkusil hráč domácích skórovat, ale marně. Jednou se mu to ovšem přeci jen nevyplatilo. Z breaku zvýšil na 3:0 Patrik Kantor. Krásnou křížnou střelou přidal další gól domácích Standa Mrózek  4:0. Hosté na tom byli herně mnohem lépe, jenže jejich pokusy končily, buď u pozorného brankáře, nebo vedle. Další střela skončila na břevně. I přes velký tlak, který si GKS vytvořilo, už gól v prvním poločase nepadl.

V úvodu druhého poločasu snížil za hosty Aleš Kluz 4:1. Vypadalo to, že se hostům zaseknutý stroj na góly konečně rozjede na plné obrátky. Ale bohužel pro hosty přišel další trest. Po zkažené přihrávce brankáře GKS, skóroval opět Láďa Sliž, když chytře vystřelil po prázdné bráně a zvýšil na 5:1 pro domácí. Hosté se však nevzdávali a pokračovali v obléhání branky domácích. A to přineslo své ovoce v podobě gólu Aleše Kluze 5:2 a na rozdíl dvou branek snížil Michal Šimon 5:3. Jenže vzápětí vrátil tří gólové vedení domácím Michal Válek 6:3. Další šance se tvořily na obou stranách. Branka, ale padla pouze do sítě hostů. Asi 8 minut před koncem skóroval Standa Mrózek 7:3. Hosté si na konci zápasu vytvořili opět obrovský tlak se spoustou šancí. Branka domácích však odolala. Zápas tedy skončil trošku překvapivým vítězstvím Betisu 7:3.