FC Podlesí - Instal 4:3

Branky: 2 Martin Worek, Milan Worek, R. Lysek -  2 Liberda, Kantor

Hned v úvodu se mužstvo domácích po krásné kombinaci ujalo vedení 1:0. Autorem branky byl Martin Worek. Druhý gól přidal za domácí Milan Worek 2:0. Na 3:0 upravil pěknou střelou R. Lysek. A zdálo se, že Podlesí má vše ve svých rukou. Jenže hosté nesložili zbraně a přidali na bojovnosti. Po obrovské šanci hostů se skóre ještě neměnilo, ale druhou velkou šanci se Instalu podařilo proměnit a snížit na 3:1. Střelcem branky byl Radek Liberda. Úplně poslední možnost vstřelit branku dostali hosté v poslední minutě prvního poločasu, když se jim naskytla příležitost standartky, jenže se rozmýšleli, tak dlouho až rozhodčí zapískal konec poločasu.

Druhý poločas začal kuriózním gólem, kdy se střetl domácí hráč Martin Worek s brankářem Instalu a dokázal propasírovat míč za jeho záda 4:1. Na to se Podlesí dostalo do velkého tlaku, kdy během dvou minut nastřelilo dvě tyčky. Na druhé straně zahrozili i hosté, ale po závaru před brankou domácích nedokázali dotlačit míč za záda brankáře Podlesí. Hosté pak začali přehrávat svého soupeře a dostávali se do nadějných příležitostí. Prvně jeden z hráčů Instalu téměř z poloviny hřiště orazítkoval břevno. Další tři střely hostů zlikvidoval pozorný brankář domácích. Po sérii střel se hosté dočkali vytouženého gólu. Na 4:2 snižoval Aleš Kantor. A těsně před koncem se ještě podařilo zdramatizovat utkání Liberdovi, který snížil na rozdíl jediné branky 4:3. Ale bohužel víc se hráčům Instalu už nepovedlo. Hráči Podlesí tak po dvou odlišných poločasech nakonec zvítězili těsně 4:3.