GKS Třinec - FK Relax 2:8

Branky: Martynek, Šimon, - 3 Brzezina, 3 R. Turoň, 2 Jochymek

Do utkání lépe vstoupilo mužstvo Relaxu, když se hned na začátku utkání ujalo vedení. První branku měli na svědomí hráči hostů. Adam Brzezina překonal zaskakujícího gólmana domácích, 0:1. Domácí celek se tlačil taky do zakončení, ale v bráně držel hosty skvělý brankář. Naopak udeřil Relax, krásnou střelou z poloviny hřiště navýšil vedení na 0:2. Autorem výstavní branky byl Jan Jochymek. Mužstvo GKS si dlouho nevědělo rady s obranou i brankářem hostů. Další branku hostů přidal do prázdné branky Rosťa turoň 0:3.  Ještě do poločasu se po vybojovaném míči, zapsal mezi střelce svou druhou brankou v zápase Jan Jochymek, který z uhlu trefil krásně odkrytou branku 0:4 a uzavřel tím skóre prvního poločasu.

Druhá půle začala mírným tlakem domácího celku, jenže branka padla na druhé straně, když z breaku upravil na 0:5 Rosťa Turoň. Na 0:6 zvyšoval po krásné individuální akci Brzezina. V 30minutě se přece jen domácí celek prosadil, když po špatném střídání se ocitli hráči GKS v přečíslení a tuto situaci využili ve svůj prospěch brankou Martynka snížili na 1:6. Po této brance se opět prosadili hosté, když po krásné akci dosáhl hatricku Adam Brzezina a bylo to 1:7. I tento výsledek se o chvilku později opět změnil a to když se po druhé v zápase prosadil domácí celek a z blízkosti uklidil míč do brány Šimon 2:7. Do konce zápasu padla ještě jedna branka a tu si nechal na závěr R. Turoň který taky v zápase dovršil hattricku 2:8.