RK Sting - SGM Třinec 3:5

Branky: 2 Symerský, 2 Kohut, Csikán - 2 Sikora, Suchoň

První střelu na bránu brankář STINGU vyrazil, ovšem s druhou už si neporadil a tak po pár minutách prvního poločasu vstřelil úvodní gól zápasu Michal Symerský 0:1. Oba týmy se snažily útočit, ale buď se k zakončení ani nedostaly, nebo skončily jejich pokusy mimo bránu. Co se týče šancí bylo SGM úspěšnější. Po rohovém kopu a následném autu domácích byl velký závar před bránou hostů, gól však nepadl. Na druhé straně taky šance, ale ani z toho nic nebylo. Hra se přelévala ze strany na stranu. Na 1:1 srovnal krásnou střelou z poloviny Michal Sikora. Vzápětí však poslal do vedení SGM opět Symerský 1:2. Další šance hostů skončila na břevně a šanci STINGU zlikvidoval brankář.
Do konce prvního poločasu ještě stihl zvýšit na 3:1 Csikán.

Na začátku druhého poločasu po průniku Vojty Csikána a jeho následné nahrávce na Pavla Kohuta zvýšilo SGM na 4:1. Sting se, ale nevzdával a bojoval dál, což potvrzovaly i vytvořené šance, které však neskončily tam, kde měly. Poté chvíli tlačili hosté, ale gól z toho nebyl. Šance byly na obou stranách, brankáři však odolávali. Další střelu domácích brankář vyrazil, na dorážku Suchoně však nestačil 4:2. V závěru zápasu si Sting vytvořil tlak, ale z breaku zvýšil na 5:2 pro hosty Kohut. Na konečných 5:3 už jen upravil Michal Sikora.