RK Sting - FC Podlesí 3:10

Branky:  Franiok, Pitucha, Rakowski –  3 Z. Ščigel, 2 L. Lysek, 2 Milan Worek, I. Ščigel, Luksza, Sikora

Domácí do toho utkání vstoupili jen z jedním hráčem na střídání. Za to hosté byli kompletní a mohli hrát na dvě pětky. Vedoucí branku utkání vsítil domácí hráč Michal Franiok 1:0. Hosté, ovšem odpověděli rychle. Na 1:1 vyrovnal Libor Lysek a obrat v utkání dokonal opět L. lysek 1:2 a na 1:3 zvýšil za hosty Zdeněk Ščigel. Domácí si pak vytvořili pár nadějných šancí. Dokonce nastřelili i tyč. Z breaku však zase inkasovali. Na 1:4 upravil střelou bodlem Z. Ščigel.  Domácí se, ale nevzdávali a brankou na 2:4 snížil Michal Pitucha, těsně před koncem prvního poločasu.

Druhý poločas začal obrovskou chybou domácích, kterou využil Milan Worek 2:5. Nádherná kombinace domácích skončila na břevně a odrazila se od brankové čáry zpátky do hřiště! Rk Sting se tlačil do zakončení a dokázal si vypracovat spoustu vyložených šancí, jenže stačil jeden povedený break hostů a bylo to 2:6. Autorem branky byl Milan Worek. Ani po této brance domácí nesložili zbraně. Nádhernou střelou vymetl domácí Lukáš Rakowski pavučinu z branky hostů 3:6. Podlesí, ale opět navýšilo svůj náskok, když se trefil Igor Ščigel 3:7. Další chyby domácích potrestal Tomáš Sikora 3:8 a na 3:9 zvyšoval David Luksza. Konečný nápor domácích s pěti krásnými střelami vyšel na prázdno a tak přišel trest v podobě branky na 3:10  zaokrouhlil toto utkání svým hattrickem Zdeněk Ščigel.