Betis - FK Relax 4:7

Brakny: 2 Piwko, P. Kantor, V. Kantor – 2 Brzezina, 2 Potůček, L. Turoň, R. Turoň, Friedl

Tento zápas začal velmi překvapivě, když po neproměněných šancích hostů, trestali bez milosti domácí hráči Betisu. První branku utkání dal Bogdan Piwko 1:0, další přidali Patrik a Vlado Kantorové 3:0 a ještě jednu si schoval do poločasu Bogdam Piwko 4:0. Poločas tak skončil pro Relax hrozivým výsledkem 0:4! Přitom devadesát procent utkání se míč pohyboval na polovině domácích a o šancích raději ani nemluvíme.

Druhý poločas začal drtivým tlakem Relaxu, který se nechtěl smířit s krutou porážkou. A bylo jen otázkou času, kdy jedna ze střel zasáhne cíl. To co se hostům nepodařilo za celý první poločas, povedlo se v tom druhém během deseti minut. Náskok Betisu smazali, když se prosadili Lukášové Potůček s Turoňem, Adam Brzezina a Tomáš Friedl 4:4. Za pár minut bylo hostům ještě veseleji, když po zahrávání standartní situace s hranice šestnáctky, zakončil gólem do prázdné brány Rosťa Turoň 4:5. Domácí se během druhého poločasu dostávali k ohrožení brány Relaxu jen velmi zřídka. Jednu obrovskou příležitost k vyrovnání, vytáhl ze šibenice bravurním zákrokem brankář hostů. Ale to bylo ze stránky Betisu všechno. Další branku Relaxu přidal Adam Brzezina  4:6 a na konečných 4:7 upravil Lukáš Potůček.