GAMI Sport - SGM Třinec 2:8

Branky: Ondra Szuscik, Michal Szuscik - 3 Pavel Kohut, 3 Lukáš Stoszek, Ivo Crhonek , Petr Štěrba

Účet zápasu otevřel pěknou střelou domácí útočník Ondra Szuscik 1:0. Odpověď, ale na sebe nenechala dlouho čekat za SGM vyrovnal Pavel Kohut 1:1. Hra se na chvíli uklidnila, ale v táboře domácích to začalo z ničeho nic trošku vřít, když se z ničeho nic začali hádat. Této situace dokonale využili hráči hostů a dokonali tak obrat zápasu na 1:2. Autorem branky byl Ivo Crhonek.

Druhý poločas začal velkými šancemi. Prvně mužstvo SGM nevyužilo break a následně na to se zrodily dvě pěkné příležitosti i na druhé straně, ale skóre zápasu se ani v tomto případě neměnilo. Až v 33. minutě využili hosté break a zvýšili stav utkání na 1:3. Gólem do prázdné brány se trefil Kohut. Po tomto góle, jak by se roztrhl pytel a začal padat jeden gól za druhým. Nejprve krásnou střelou orazítkoval břevno Lukáš Stoszek, aby vzápětí svou druhou šanci proměnil a zvýšil na 1:4 a pak i na 1:5. Hned na to dokázal snížit Michal Szuscik 2:5, ale hned na to další branku do sítě domácích přidal Petr Štěrba 2:6. Po obrovských šancích Gami Sportu, které skončili nevyužity, prověřil pozornost obrany domácích střelou přes celé hřiště Lukáš Stoszek, ale naštěstí pro domácí tato situace dopadla dobře. Jenže pár minut na to zavěsil Pavel kohut a završil tak svůj hattrick 2:7. Na konečných 2:8 pro SGM upravil svým třetím gólem v utkání do odkryté brány Lukáš Stoszek.