GKS Třinec - Instal 7:3

Branky: 4 Martynek, 2 Lanz, Huťka M – 2 Branný, Urbaczka

Úvod zápasu byl opatrný z obou stran. Když z ničeho nic se dokázal prosadit domácí hráč Rosťa Martynek 1:0.  Po šancích domácích přišla obrovská příležitost hostu, kteří nastřelili břevno! Po delší odmlce přišly šance na obou stranách. Lepší v zakončení byli, ale domácí. Na 2:0 zvýšil Petr Lanz. Třetí branku přidal po samostatné akci Matěj Huťka 3:0. Na 4:0 upravil Martynek a další branku přidal Lanz 5:0. Aby toho nebylo málo, tak svým třetím gólem v utkání ukončil poločas Rosťa Martynek 6:0.

Druhý poločas začal velkým tlakem Instalu, ale bohužel ani tentokrát jejich šance nebyly proměněny. Za to na druhé straně se dokázal prosadit velmi aktivní Martynek a zvýšil náskok domácích už na 7:0! Jenže to bylo ze strany GKS v tomto zápase všechno. Téměř celý druhý poločas se odehrával na jejich obranné půli. Nakonec se i hosté dočkali zaslouženého snížení. Po krásných akcích dvěma góly snížil Branný na 7:2. Hráče Instalu jako by někdo polil živou vodou. Vytvářeli si, jednu šanci za druhou, jenže v zakončení buď byli nepřesní, nebo jejich snažení zmařil brankář domácích. Na konečných 7:3 upravil za hosty Urbaczka. Nic na tomto výsledku nezměnila ani tyč Martynka na druhé straně.