GKS Třinec - RK Sting 10:3

Hosté z Rk Sting nastoupili bez pár hráčů základní sestavy. Zato domácí tým GKS pro dnešní utkání svůj manšaft výrazně omladil.

Po pár minutách oťukávání se s čista jasna objevil před hostujícím gólmanem Rosťa Martynek a GKS vedlo 1:0. O čtyři minuty později, zavěsil  míč do sítě Huťka a zvýšil stav na 2:0. Po krásné kombinaci se prosadil Maliga a hned vzápětí zvýšil Opluštil již na 4:0 pro GKS. Pátou a šestou branku vsítil Huťka a dosáhl, tak svého prvního hatricku v této sezóně. RK Sting  tak dostal v prvním poločase kanára a prohrál 6:0.

Druhý poločas začal rychlou brankou domácího Martynka a s RK Sting už to nevypadalo vůbec dobře.  Naštěstí se hosté herně zvedli a dokázali, že ani za rozhodnutého stavu neskládají své zbraně a brankou Franioka snížili na 7:1. Vytvořili si i další šance, které bohužel nedokázali proměnit a proto přišel trest v podobě branky Martynka na druhé straně 8:1. Čímž dosáhl hatricku v tomto zápase. Aby toho nebylo málo tentýž hráč zvýšil na 9:1 a vzápětí zaokrouhlil výsledek na 10:1 pro GKS Huťka. Závěr utkání patřil hostům a brankami Ondráška a nádhernou střelou do šibenice Franioka korigovali stav utkání na konečných 10:3 pro GKS.