GAMI Sport - FC Podlesí 3:11

Branky: 2 Kopka, Szuscik M – 3 Martin Worek, 3 Milan Worek, 2 Sikora, Igor Ščigel, Zielina, luksza

Hráči domácích nastoupili do utkání bez zraněného nejlepšího střelce soutěže Lukáše Nogy a všichni byli zvědavi, jak se s tím zkušení hráči Gami sportu poperou. První branak utkání padla až ve 12. minutě a to docela kuriózním způsobem, když přízemní „polostřelu“ hostujícího hráče brankář Gami sportu jen kontroloval do zámezí a k překvapení všech se odrazil od tyče do prázdné brány. Autorem branky byl Martin Worek 0:1. Vzapětí hosté přidali další dvě branky. Mezi střelce se zapsali Igor Ščigel a Miloš Worek, stav utkání 0:3. Hráči domácích se dostávali do slibných příležitostí, asi největší šanci měl Radim Kopka, který vystřihl nádherné nůžky, které skončili jen na břevně!  V poslední minutě prvního poločasu něl obrovskou příležitost zvýšit skóre Radek Lysek, který v 100% šanci nedokázal míč dopravit do sítě.

Zdálo se, že Gami sport ve druhém poločase zvýší svou aktivitu a bude chtít s nepříznivým výsledkem něco udělat, jenže ve 33. minutě udeřilo na druhé straně, na 0:4 zvýšil Martin Worek a dvě minuty na to dostal žlutou kartu Josef Ligocki. Následnou přesilovku hosté využili a brankou Miloše Worka upravili na hrozivých 0:5! Domácí zkusili hru bez brankáře, ale to se jim krutě vymstilo. Gól přes půl hřiště do prázdné brány vsítil Sikora 0:6. Domácí zvyšovali svou aktivitu a dostávali se do mnoha šancí, ale buď zakročil výborný brankář Podlesí, nebo hráče zachránila tyč! Když se z protiútoků dvakrát prosadili hosté a upravili brankami Zieliny a Milana Worka stav utkání už na 0:8! Hráči Gami sportu byli jak ve zlém snu. Až když domácí vyměnili gólmana, dokázali se střelecky prosadit a dvěma brankami Kopky snížili na 2:8. Devátou branku přidal za Podlesí Sikora 2:9. Vzápětí snížil Michal Szuscik 3:9. Poslední slovo ovšem patřilo Podlesí a brankami Davida Luksze a Martina Worka pečetili výsledek utkání na 3:11! Nejlepšími střelci utkání se stali s hatricky bratři Workové a samozřejmě úspěch Podlesí potrhl skvělým výkonem brankář Pepa.