SGM Třinec - FC Podlesí 3:2

Branky: 2 Kohut, Csikán – Miloš Worek, Igor Ščigel

Hra v první půli byla opatrná z obou stran. Mírnou převahu měli domácí, ale první branka padla právě do sítě SGM. Střelcem branky byl Miloš Worek, který po dobře rozehraném rohovém kopu, střelou k tyči rozvlnil síť 0:1. Domácí přidali na obrátkách a pár minut před koncem poločasu vyrovnali zásluhou Pavla Kohuta 1:1.

Druhý poločas začali aktivněji hráči SGM, kteří si vytvořili pár slibných příležitostí, ale až střela téměř z půlky hřiště si našla cestu do brány a skončila v šibenici brankáře hostů. Autor branky Vojtěch Csikán 2:1. Minutu na to zvýšil Kohut už na 3:1 pro domácí a s Podlesím to vypadalo zle. Jenže domácí neproměnili další šance a tak udeřilo na druhé straně z kopačky Igora Ščigla, který snížil na 3:2. V posledních pěti minutách se roztrhl pytel s vyloženými šancemi, prvně domácí vychytal zkušený brankář Pepa, a když ani na druhé straně se na třikrát nedokázali prosadit ve 100% šancích ani hráči Podlesí, skončilo utkání těsnou výhrou hráču SGM 3:2.