Instal - Betis 7:2

Branky: 2 Urbaczka, 2 Cieslar R, Semerád, Kavalík, Polák – Sliž, Michálek

Účet zápasu otevřel hráč domácích Martin Semerád 1:0. Na druhý gól se čekalo až do 15. minuty, kdy se uvolnil Slavomír Michálek a nádhernou střelou bodlem srovnal stav utkání na 1:1. Domácí ještě v prvním poločase stihl dostat do vedení Urbaczka 2:1.

V úvodu druhého dějství se dostal míč až do vápna hostů, kde byl připravený Peter Polák a lehkou tečí nedal brankáři sebemenší šanci 3:1. Po ukázkové akci se dostal Instal už do tříbrankového náskoku. Střelcem branky byl Tomáš Kavalík 4:1! Hráči Betisu ještě vykřesali naději, když z přímého kopu snížil krásnou střelou Láďa Sliž 4:2. Jenže vzápětí, ale domácí proměnili své šance a střelami Urbaczky a dvakrát Roberta Cieslara, tak rozhodli o prvním vítězství Instalu v této sezóně 7:2!