Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

GAMI Sport - FC Podlesí 5:3

Branky: 5 Noga – L. Lysek, Milan Worek, Martin Worek

Hned v úvodu si hráči Podlesí vytvořili dvě gólovky, jenže bez gólového efektu. A tak se vyplnilo přísloví: „nedáš, dostaneš“ Dvě šance na druhé straně byly využity na sto procent. Autorem obou branek byl domácí Lukáš Noga 2:0. Šance měly obě mužstva. Dvě tyčky nastřelili hráči Gami Sportu a za hosty nastřelil břevno Libor Lysek. Pak přišla dvouminutovka Nogy, který přidal další dvě branky a uzavřel tak první poločas na 4:0.

V druhém poločase začali hosté aktivněji a zaslouženě snížili, když se prosadil z úhlu Libor Lysek 4:1. Po neuvěřitelné kombinaci zakončil krásnou akci Milan Worek 4:2. Podlesí mělo dost příležitostí na to, aby vyrovnalo, ale ani v tomto zápase jim štěstíčko nepřálo. A tak přišel trest na druhé straně z kopačky Lukáše Nogy, který vsítil svou pátou branku domácích 5:2. Hosté se ještě dostali do dvou vyložených šancí, ale ani tentokrát jim nebylo přáno. Až v úplném závěru se podařilo upravit skóre zápasu na konečných 5:3 Martinu Workovi.