RK Sting - SGM Třinec 8:6

Branky: 3 Franiok, Toráč, Suchoň, Riečičiar, Sikora, Grochal – 2 Csikán, 2 Kohut, 2 Bilko

Ve vyrovnaném prvním poločasu, měli přesnější mušku domácí, když se dostali po odehraných 20minutách do čtyřbrankového náskoku. Zdálo se, že poločas skončí jejich jasnou výhrou. Jenže hosté se přeci jen dokázali v samotném závěru prosadit a snížit nepříznivý stav utkání na 4:2. Autorem obou branek byl Vojta Csikán.

V druhém poločase se čekalo drama, ale hned v úvodu přišla studená sprcha pro hráče SGM, když postupně inkasovali tři branky. Za stavu 7:2 pro Sting už asi nikdo nečekal, že by mužstvo hostů bylo schopno vývoj zápasu ještě zvrátit na svou stranu. SGM se, ale nevzdalo a bojovalo až dokonce. Když v rozmezí deseti minut dokázali hosté vstřelit čtyři branky, byli jen krůček od vyrovnání 7:6.

Hra se přelévala z jedné strany na druhou a oba brankáři předváděli skvělé výkony. Občas je musela zastoupit i tyč! Rozhodlo se nakonec až v poslední minutě, kdy po breaku nedal žádnou šanci golmanovi hostů Michal Franiok, který dokonal svůj hatrick v tomto zápase a upravil na konečných 8:6 pro RK Sting.