Instal - SGM Třinec 4:8

Branky: Konderla, Rajčáni, Polák, Branný – 3 Kohut, 2 Crhonek, Petr Štěrba, Petr Ostruszka, vlastní

Už ve 3. minutě se ujali hosté vedení gólem Iva Crhonka 0:1. Většina hry se hrála ve středu hřiště, občas se dostali do šance hosté. Až v posledních minutách poločasu se roztrhl pytel s góly. Na 2:0 zvýšil pro hosty Pavel Kohut. Těsně před koncem se dočkali i domácí, když krásnou střelou z 20 metrů prostřelil brankáře hostů Roman Konderla 1:2. Jenže pár vteřin na to si dali domácí vlastní gól přímo do šatny 1:3.

Druhý poločas si hráči SGM pohlídali a postupně navyšovali skóre na 2:8. V úplném závěru se ještě domácích podařilo zkorigovat konečný výsledek zápasu na 4:8, ale to už bylo ze strany Instalu vše.