RK Sting - GAMI Sport 8:6

Branky: 5 Franiok, Sikora, Suchoň, Klapsia – 3 M. Szuscik, Jaworski, Hanke, Psczolka

Tento zápas byl dokonalou reklamou na fotbal. Hrálo se nahoru dolů. Jedna šance střídala druhou. A některé góly byly opravdu výstavní. V úvodu zápasu se dokázal nejlépe zorientovat před brankou hostů Michal Franiok a umístěnou střelou k tyči poslal domácí do vedení 1:0. V 7. Minutě už to bylo 2:0, když tentýž hráč krásnou střelou z 20 metrů nedal žádnou šanci brankáři Gami Sportu. Hosté se, ale nepoložili a brankou Alana Hankeho snížili na 2:1. V 18. Minutě vyrovnal nádhernou střelou z voleje Jaworski 2:2. Vzápětí se uvolnil Michal Sikora a vrátil vedení Stingu 3:2. O dvě minuty později zvýšil na 4:2 Michal Sikora. V takovém stylu pokračoval celý zbytek prvního poločasu, který nakonec skončil divokým výsledkem 6:5 pro domácí.

Druhý poločas probíhal ve stejném tempu, akorát proměněných šancí bylo o poznání míň. Nakonec toto vskutku povedené utkání skončilo vítězstvím Stingu v poměru 8:6. K vítězství domácích přispěl nejvíc Michal Franiok, který se dokázal prosadit hned pětkrát. Na druhé straně se třikrát trefil Michal Szuscik, ale bohužel na vítězství Gami Sportu to v dnešním vyrovnaném zápase nestačilo.