RK Sting - Betis 5:5

Branky: 2 Suchoň, Zaremba, Franiok, Klapsia – 2 Brnovjak, Piwko, Mrózek, Vladek Kantor,

Již ve druhé minutě přeloboval brankáře domácích Bogdan Piwko a poslal svůj tým do vedení 0:1. Hned na to měli možnost domácí srovnat, jenže odkrytou branku Betisu domácí útočník minul. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Do šancí se dostávaly oba týmy a v 15. Minutě jednu ze svých šancí proměnil domácí Daniel Suchoň a srovnal na 1:1. O minutu později se mohli dostat do vedení, ale svou 100% příležitost hráči domácích promarnili. Sting se nakonec dočkal a dvěma brankami otočil vývoj zápasu ve svůj prospěch na 3:1, když se trefili Martin Zaremba a Michal Franiok. Domácí měli převahu, hosté hrozili spíš z breaků. V 18. Minutě vystřelil Jiří Klapsia, jeho střela orazítkovala tyč! Z proti útoku za hosty snížil Stacho Mrózek 3:2 a tím i ukončil první poločas.

Betis tento gól povzbudil a v druhém dějství zatlačil soupeře na jeho polovinu. Hosté si vytvořili i slibné příležitosti, a když jednu z nich využil hlavou Vladek Kantor, bylo rázem srovnáno 3:3! Drama pokračovalo, Sting se dostal ve 42. Minutě opět do vedení. Na 4:3 zvýšil Jiří Klapsia a do dvou gólového trháku poslal domácí do vedení svým druhým gólem v zápase Daniel Suchoň 5:3. Zdálo se, že si domácí své vítězství pohlídají, jenomže se spletli. V posledních pěti minutách dvěma pěknými brankami vyrovnal Rosťa Brnovjak na konečných 5:5!