Instal - GAMI Sport 5:3

Branky: Polák, Kavalík, Rajčani, Rusz, kozák – 2 Szuscik Michal, Šinal

Hráči hostů nastoupili do utkání bez jediného hráče na střídání a stále bez nejlepšího střelce Lukáše Nogy. V 10. Minutě se dostali do vedení domácí zásluhou Petera Poláka 1:0. Dvě minuty na to měl srovnání na kopačce Michal Szuscik, ale jeho střela minula branku. V 17. Minutě našel nádhernou přihrávkou v šestnáctce zcela volného Mirka Máru, který se své šance skórovat zřejmě zalekl a míč poslal do zámezí. Za to na druhé straně byli hráči Instalu 100%, když během minuty zvýšili už na 3:0! Brankami Tomáše Kavalíka a Radka Rusze. Hosté to zkoušeli střelami z dálky, ale brankář domácích byl v pravý čas na správném místě. V posledních minutách si Gami sport vytvořil obrovské příležitosti. Prvně se řítil sám na branku Michal Szuscik, ale minul! O pár vteřin později zase Alan Hanke, brankář však jeho střelu vytěsnil na roh. Velkou územní převahu v závěru přeci jen hosté zužitkovali a brankami Honzy Šinala a Machala Szuscika zaslouženě snížili na 3:2.

V druhém poločase se čekal nápor Gami Sportu, jenže po chybě obrany hostů zvýšil na 4:2 Martin Rajčani. Hosté se s nepříznivým stavem nehodlali smířit a zkoušeli střílet snad z každé pozice. Brankář domácích držel své hráče svým skvělým výkonem nad vodou. V 38. Minutě dokonce Michal Szuscik nastřelil z 20 metrů tyč! Hosté zvyšovali svou aktivitu a dočkali se vytoužené branky, na 4:3 snížil svým druhým gólem v zápase Michal Szuscik. Domácí se snažili udržet těsnou výhru ze všech sil a z možného breaku rozhodnout zápas. Tři minuty před koncem se jim to povedlo a gólem do prázdné branky definitivně rozhodli o svém vítězství 5:3! Autorem poslední branky byl Jirka Kozák.