FC Podlesí - Betis 4:1

Branky: 2 Lysek Radek, Kantor, Sikora – Kantor Patrik

Prvních patnáct minut se hrál z obou stran opatrný fotbal bez vyložených šancí. 18. Minuta přinesla první vyloženou šanci hostů, kdy se prodral až před brankáře domácích Standa Mrózek, ale k zakončení mu chyběl krůček. Minutu na to přišel trest na druhé straně, když se prosadil domácí útočník Tomáš Sikora a stanovil tak výsledek prvního poločasu na 1:0 pro Fc Podlesí.

Ve 30. Minutě se ocitl sám před brankářem domácích Patrik Kantor, jenže branku Betisu minul. I v tomto případě hráči Podlesí využili dokonale heslo: „ Nedáš dostaneš“ , když z ničeho nic skončil míč v síti hostů. Autorem branky byl Vlado Kantor 2:0. Vzápětí mohl srovnat Bogdan Piwko, ale jeho dvě velké šance skončili mimo tyče branky Podlesí. Ve 40. Minutě vyslal svou dalekonosnou střelu téměř z půli hřiště obránce Betisu, kterou ovšem zneškodnil velmi spolehlivý brankář Podlesí Pepa. Hosté měli mírnou územní převahu, jenže mu to nebylo nic platné, protože hráči Podlesí v tomto utkání dokonale využili svých breaku a postupně zvyšovali skóre ve svůj prospěch. Na 3:0 zvýšil Radek Lysek a svým druhým gólem o minutu později upravil už na 4:0. V závěru utkání Podlesí svého soupeře přitlačilo a vytvořilo si dvě velké příležitosti. Jedna z nich dokonce orazítkovala tyč! V poslední minutě se přeci jen dočkali branky i hosté, když z velkého úhlu dokázal propasírovat míč za záda brankáře Podlesí Patrik Kantor a stanovil tak konečný výsledek na 4:1.