SGM Třinec - FC Podlesí 6:4

Mužstva nastoupila v hojném počtu, střídačky byly téměř plně obsazeny a tak mohla hra začít. Oba týmy se na začátku jen oťukávaly. Po hezké akci se ujali vedení hosté. Autorem gólu byl Vladek Kantor 1:0. Po chvíli se domácí gólově dotáhli. Vyrovnávací branku vstřelil Vojta Csikán 1:1. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a tak se na další gól nemuselo dlouho čekat. Vedení na stranu FC Podlesí zajistil Martin Worek 2:1. Vzápětí vyrovnal  Ivo Cyrhonek na 2:2. A přestřelka pokračovala dále. Po chvíli dostal hosty již po třetí do vedení Zdeněk Ščigel 3:2. Poté mělo Podlesí další šance, ale Petr Štěrba zabránil 2x jistému gólu a hned z následné akce vsítil gól Ivo Cyrhonek po hezké nahrávce Lukáše Stoszka 3:3. Další velkou šanci hostů hráči SGM svou bojovností zlikvidovali a vzápětí mohli jít poprvé v utkání do vedení, ale Petr Ostružka bránu přestřelil. Poločas tak skončil nerozhodně 3:3.

Začátek druhého poločasu pokračoval ve stejném duchu, obě mužstva se v držení míče střídaly. „Každý chvilku tahal pilku“. Ale střely na branku chyběly. Zápas byl sice vyrovnaný, ale oko diváka se nemělo na co dívat. Po dlouhé době vystřelilo Fc Podlesí na bránu domácích. Brankář Marian Wojnar však vytěsnil míč na tyčku. I SGM se dostalo do šance. Po nahrávce Vojty Csikána vsítil gól z otočky Pavel Kohut 4:3.  Domácí se tedy ujali poprvé v zápase vedení. A s góly se roztrhnul pytel. Během několika minut padly další 3 góly! Nejprve zvýšil na 5:3 domácí Lukáš Stoszek. Vzápětí snížil na 5:4 Libor Lysek, ale o chvíli později vrátil SGM dvougólové vedení Ivo Cyrhonek a svým hattrickem přispěl k výhře SGM 6:4.