Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

Osůvky United - Nebory 7:6

Branky: 2 Jochymek, 2 Cienciala, Klus, Hojdysz, Sliž – 4 Cieslar, Branný, Sliwka

Opatrný začátek z obou stran přinesl první gól až v 19. minutě, kdy zaskočil domácí Ivo Branný a poslal Nebory do vedení 0:1. O dvě minuty později to s Osůvkami nevypadalo vůbec dobře, když zvýšil Karel Cieslar už na 0:2, zdálo se, že boj o třetí místo bude ještě velmi zajímavý. Až v poslední minutě prvního poločasu se nádhernou střelou přes celé hřiště prezentoval gólman domácích Marek Hojdysz a brankou do šatny oživil naděje domácích na vítězství.

Vstup do druhé půle vyšel Osůvkám na jedničku. Během deseti minut otočili vývoj zápasu z 1:2 na 6:2! O branky se postupně postarali Láďa Sliž, Jan Jochymek, 2 x Radek Cienciala a Patrik Klus. Vypadalo to, že zápas domácí už dohrají v klidném tempu a své vítězství si pohlídají, ale opak byl pravdou. Ve 36. minutě snížil Karel Cieslar na 6:2. Na tuto branku ještě Osůvky rychle odpověděli druhou brankou v zápase Honzy Jochymka 7:2. Jenže poslední desetiminutovka patřila hostům z Nebor. Ti dokázali snížit na 7:6 zásluhou branek Karla Cieslara a Davida Sliwky. Kdyby proměnili ještě jednu ze svých dalších šancí, možná by to skončilo úplně jinak. Nakonec se, ale domácí radovali  z těsného vítězství a mohli začít slavit 3. místo.  

Archív soutěží

Archív turnajů

Aktuality

13.08.2020
Tenisový turnaj ovládli Ota Rykalský s Manym!
V sobotu 8. srpna 2020 se odehrál tenisový turnaj ve čtyřhrách na kurtech v Třinci u koupaliště, kde nám místní ogranizace STARS Třinec poskytla zázemí a dva pěkné kurty.
04.08.2020
Pavel Sznapka vítěz tenisového turnaje!
Je za námi již 8. ročník amatérského tenisového turnaje v Třinci.
10.06.2020
Bezkonkurenční nabídka pro všechny děti v regionu!
Na celé prázdniny od 1.7 2020 do 31.8. 2020 jsme pro rodiny s dětmi připravili speciální nabídku zábavních atrakcí na rodinné oslavy v celém Moravskoslezském kraji.

Všechny novinky »

Anketa

Kdo se stane vítězem Futsalové ligy Třinec 2020? Celkem hlasů: 7738

  • imageimage
  • imageimage
  • imageimage
  • imageimage