Nebory - Rk Sting 7:8

Branky: 3 Hota, 2 Adamiec, Vranka, Oborný - 3 Franiok, 2 Sikora, 2 Riečičiar, Suchoň

Hosté vstoupili do zápasu bez hráčů na střídání. A hned ve 2. minutě se dostali do vedení zásluhou Luboše Riečičiara 0:1. Z protiútoku srovnal domácí Pavel Adamiec na 1:1. Sting poslal zpátky do vedení v 7. minutě střelec Michal Sikora a bylo to 1:2. Jenže neuplynula ani minuta a bylo opět srovnáno, tentokrát 2:2. Autorem branky byl Aleš Hota. Ve 14. minutě se s pomocí obránce dokázal prosadit Jarda Vranka a dostal tak domácí poprvé do vedení 3:2. Ve 22. minutě zahrávalo mužstvo Nebor přímý kop, ale Eda Oborny vyprášil jen rukavice brankáře Stingu. Na druhé straně překonal brankáře Fujáka, Michal Sikora a srovnal na 3:3. Minutu na to po krásné kombinaci, zakončil Michal Franiok a poslal tak hosty do vedení 3:4!

Ve 29. minutě střelou z poza vápna překvapil domácího gólmana Michal Franiok 3:5. O šest minut později mohli hosté vést už o tři branky, po střele Sikory zazvonila tyč! Ve 37. minutě zazvonila tyč, tentokrát na druhé straně. Na 4:5 snížil po přihrávce Adamiece domácí Aleš Hota. Ve 40. minutě tentokrát po přihrávce Standy Mrózka srovnal stav utkání svou třetí brankou v utkání Aleš Hota 5:5. Divoká přestřelka pokračovala dále. Nebory dokázali po druhé otočit skóre v zápase krásnou střelou, se prezentoval kapitán Eda Oborný 6:5! Ve 47. minutě se po akci Stingu, dostal do rychlého protiútoku Pavel Adamiec a zvýšil skóre svého týmu na 7:5. Jenže 49 minuta byla pro domácí osudná. Během této minuty Sting otočil vývoj zápasu ve svůj prospěch, když se postupně trefili Suchoň, Riečičiar a na konečkých 7:8 uzavřel hatrick v tomto zápase Michal Franiok.