Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

Instal - Betis 2:9

Betis do zápasu vlétl jako raketa. Během chvíle se ujal vedení již 0:2. Oba góly vstřelil Luboš Kostka. Instal se nedokázal dostat do žádné pořádné šance. Hosté toho využili a zvýšili své vedení gólem Luboše Kostky 0:3. Hned z další akce zvýšil na rozdíl 4 branek (světe, div se) Luboš Kostka 0:4. Betis tlačil a Instal se jen těžko dostával přes půlku. Snad první střela, která šla na bránu Betisu, a hned z toho byl gól. Domácí tak snížil brankou Lasoty na 1:4. Vzápětí přišla druhá šance Instalu, kterou proměnil Marthaus 2:4. Hosté však po krátkém výpadku opět zaútočili a zvýšili své vedení na 2:5. Střelcem gólu byl Standa Mrózek. A na konečných 6:2 po prvním poločase upravil, krásnou střelou do šibenice, Ladislav Sliž.

Se začátkem druhého poločasu přišel očekávaný déšť. Hráči si tak museli zvykat na mokrý terén, který byl velice nepříjemný. Scénář hry však zůstával i nadále stejný. Hosté byli aktivnějším mužstvem. Po střele  Patrika Kantora se míč odrazil od hráče Instalu a skončil v bráně. Betis tak zvýšil svůj náskok na 5 branek 7:2. Po chvíli si hráči hostů s domácími pohráli a Patrik Kantor patičkou zvýšil vedení svého týmu již na 8:2. Domácí se trápili a těžce se dostávali do šancí. Zato Betis stále útočil, hráči však svým laxním zakončením zahodili řadu šancí. Poslední gól zápasu vsítil nejmladší hráč na hřišti (17) Michal Válek. Utkání tak skončilo vysokým vítězstvím Betisu 9:2.