Real Kambys - Osůvky United 7:1

Branky: 3 Bonacina, 2 Sikora, Huczala, Kohut - Mendrok

Obě mužstva nastoupila do utkání v silných sestavách. V první velké šanci se ocitl ve třetí minutě útočník hostů Tomáš Friedl, když vystihl rozehrávku domácích a vyzkoušel pozornost gólmana Vojty Cymorka. Na druhé straně krásnou střelou jen těsně minul bránu Osůvek Pavel Kohut. V osmé minutě měl na noze obrovskou příležitost hráč Kambysu Petr Dytko, jenže brankář hostů Marek Hojdysz byl proti a bravurním zákrokem zlikvidoval tuto šanci. V 10. minutě padla první branka utkání do sítě Osůvek. Autorem branky byl po krásné přihrávce Dytka, Petr Bonacina 1:0. Dvě minuty na to střelu Ladislava Sliže kryl brankář domácích. V 15. minuta se ve skrumáži před brankou nejlépe zorientoval Pert Bonacina 2:0. V 18. minutě po přihrávce Bonaciny krásnou střelou ke vzdálenější tyči rozvlnil síť Tomáš Sikora 3:0. Další branku přidal po krásné střele Tomáš Huczala 3:0. Domácí závěr poločasu zcela ovládli a nebýt brankáře hostů a jeho dobře postavené branky mohlo první dějství dopadnout pro hosty ještě mnohem hůř.

Ve 27. minutě se k odraženému míči dostal Petr Bonacina a bez problému překonal gólmana hostů. Díky této trefě zaznamenal v tomto zápase hatrick 5:0. O tři minuty později se objevil sám před brankářem Petr Dytko, ale připraveného Marka Hojdysze nepřekonal. Na druhé straně oživil naděje hostů Radek Mendrok, když snížil na 5:1.  Jenže ve 36. minutě po rozehraném autu vstřelil šestou branku Kambysu Pavel Kohut 6:1. Ve 38. minutě mohl po samostatné akci zvýšit Tomáš Svätý, ale těsně minul branku Osůvek. Na druhé straně nastřelil tyč hráč Osůvek Láďa Sliž! Minutu na to po přihrávce Mendroka pálil, mimo tyče domácí branky opět Sliž. Hosté se nevzdávali a ve 43. minutě musel brankář domácích Vojta Cymorek vytáhnout nádherný zákrok, kterým zneškodnil 100% šanci Radka Ciencialy. Poslední branku utkání si schoval Tomáš Sikora, který ve 46. minutě upravil na konečných 7:1 pro domácí.