ZO OS KOVO TŽ - Fc Podlesí 11:5

Branky: 8 Csikán, Szlauer, Pszcolka, Hradečný –  2 Zdeněk Ščigel, Martin Worek, Milan Worek, Patrik Kantor

Domácí si lepší vstup do zápasu nemohli ani přát. Už v páté minutě vedli 3:0 zásluhou Vojty Csikána, který tak dokázal vsítit nejrychlejší hatrick soutěže! V 7. minutě se osmělili i hosté, když dvěma štiplavými střelami prověřili domácího gólmana. V  9. minutě dokonce hosté zaútočili ve třech, ale neúspěšně. O minutu později už to ale vyšlo a hosté po zásluze snížili Martinem Workem na 3:1. Ve 13. minutě to mohlo být o gól, jenže vyloženou šanci hráči Podlesí nevyužili. V 15. minutě udeřili domácí, pěknou akci zakončil Mariusz Szlauer 4:1. V 18. minutě Vojtěch Csikán svou čtvrtou brankou zvýšil na 5:1 pro domácí. O minutu později snížil krásnou střelou Milan Worek 5:2. Běžela 21. minuta prvního poločasu, když samostatnou akci zakončil kdo jiný než Vojtěch Csikán 6:2.

Ve 28. minutě zakončil nádhernou akci Patrik Kantor a snížil na 6:3. Ve 37. minutě na druhé straně zvýšil Filip Hradečný 7:3. O minutu později to bylo už 8:3, u pravé tyče si dobře počíhal Vlasta Psczolka. Moc pěknou akci zakončil Zděnek Ščigel po ukázkové přihrávce Milana Worka 8:4. Závěr ovšem patřil domácímu Vojtovi Csikánovi, který přidal další tři branky a jeho počet branek v tomto zápase se zastavil na čísle 8! Za hosty ještě stihl upravit výsledek zápasu Zdeněk Ščigel na konečných 11:5.