Real Kambys - Rk Sting 8:3

Branky: 5 Bonacina, 2 Kohut, Huczala – Grochal, Toráč, Riečičiar

Ve 4. minutě se ujali vedení domácí brankou Petra Bonaciny 1:0. V 7. minutě byl v dobré pozici byl René Grochal, ale na brankáře domácích nevyzrál. V 11. minutě se už René Grochal prosadil a krásně umístěnou střelou srovnal stav utkání na 1:1. Ve 13. minutě roztočili domácí před branou Jiřího Klapsi hotové peklo, které skončilo nastřelením dvou tyčí branky hostů! Domácí měli v této chvíli utkání obrovský tlak. V 16. minutě se domácí dočkali zasloužené branky.  Na 2:1 zvýšil Petr Bonacina. O dvě minuty později dokonal hatrick tvrdou střelou do víka Petr Bonacina 3:1. Ve 20. minutě se chytře otočil kolem obránce Michal Sikora a pěknou střelou těsně minul branku domácích. Vzápětí střelou z dvaceti metrů postrašil gólmana Kambysu Jiří Klapsia. Ve 24. minutě se podařilo Stingu snížit nechytatelnou střelou Dana Toráče 3:2. První poločas, tak skončil lépe pro domácí. Navíc červenou kartu dostal o přestávce Daniel Toráč ze Stingu za urážku rozhodčího a nesportovní chování.

Domácí tak hráli prvním pět minut přesilovou hru 4 na 3. Hosté toto dlouhé oslabení přečkali bez úhony. Až ve 35. minutě jsme se dočkali další branky. Aktivní Petr Bonacina rozvlnil sít i po čtvrté 4:2. Vzápětí po chybě domácí obrany snížil Luboš Riečičiar na 4:3. O minutu později zvýšil na druhé straně Tomáš Huczala 5:3. Ve 42. minutě nastřelil domácí Pavel Kohut tyč! Ve 44. minutě zakončil postupnou akci Pavel Kohut a zvýšil na 6:3. Hned na to svou samostatnou akci s přehledem zakončil svým druhým gólem Pavel Kohut a upravil na 7:3. Ve 47. minutě dostal žlutou kartu domácí brankář a hosté měli výhodu dvou minuty přesilové hry, ale nakonec sami inkasovali, když break zakončil do odkryté branky Petr Bonacina a uzavřel skóre zápasu na konečných 8:3.