Fc Podlesí - Nebory 7:1

Branky: 3 Martin Worek, 2 Milan Worek, Gustav Pilch, David Luksza - Adamiec

Po úvodním oťukávání otevřel v 6. minutě skóre zápasu domácí Martin Worek 1:0. Ve 12. minutě mohl srovnat David Sliwka, ale ve vyložené šanci přestřelil branku! O dvě minuty později dokonce hosté nastřelili tyč! Nebory měli mírnou převahu. Domácí se snažili hrát na breaky a byli tak nebezpečni. Hosté stupňovali tlak, ale velké šance zahazovali. Zato na druhé straně přišel trest, z rychlého breaku zvýšil Martin Worek 2:0. Hosté v prvním půli doplatili hlavně na svou střeleckou nemohoucnost.

Druhý poločas začali lépe domácí, když využili další break a zvýšili už na 3:0. Autorem branky byl Milan Worek. Ve 28. minutě protrhl střeleckou smůlu Nebor Pavel Adamiec a snížil na 3:1. Jenže o tři minuty později zvýšil Gustav Pilch na 4:1 pro domácí. Hosté zkoušeli hru bez brankáře, ale ani tato varianta nezabrala. Po další sérii neproměněných šancích Nebor, využil nedorozumění na hřišti David Luksza 5:1. Ve 45. minutě dostal žlutou kartu Stanislav Mrózek. Domácí svou přesilovku využili zásluhou Milan Worek a zvýšili už na 6:1.  Na konečných 7:1 upravil přesným zásahem Martin Worek a uzavřel svůj hatrick v tomto utkání.