ZO OS KOVO TŽ - Osůvky United 6:5

Branky: 3 Csikán, 2 Psczolka, Przyczko – 2 Mendrok, Sliž, Klus, Czapla

Úvod zápasu se posunul o celých dvacet minut z technických důvodů mužstva Osůvek. Po dohodě kapitánu obou týmu a organizátora soutěže se hráči dohodli, že tuto dobu akceptují a utkání se odehraje. Hosté se nesešli úplně v nejlepší sestavě, ale to jim v prvních pěti minutách vůbec nevadilo. Už ve 4. minutě Radek Medrok překvapil svou střelou brankáře domácích 0:1. V 8. minutě po ukázkové akci vyrovnal na 1:1 Vojtěch Csikán. V 11. minutě otočil vývoj zápasů Vlasta Pszczolka 2:1. O minutu později už to bylo o dvě branky, když se prosadil Filip Przyczko 3:1. V 15. minutě dokázal snížit Láďa Sliž na 3:2. Domácí měli územní převahu s velkým množstvím šanci. V 18. minutě dostal Radek Mendrok žlutou kartu za faul Loktem a byl vyloučen na dvě minuty. Hosté toto oslabení s vypětím všech sil přečkali. Jenže v závěru udělali Osůvky osudnou chybu v obraně a inkasovali zbytečný gól do šatny 4:2. Autorem branky byl Vojtěch Csikán.

Domácí i v druhé půli měli více ze hry a snažili se zvýšit svůj náskok. Obrovský tlak však zůstal bez gólového efektu. A když ve 38. minutě po nádherné akci snížil Patrik Klus 4:3 a o dvě minuty později zakončil rychlý break Tado Czapla a bylo srovnáno 4:4! Domácí si opět vytvořili velký tlak. Ve 43. minutě se domácí dočkali a zásluhou Vlasty Pszczolky vedli 5:4. Jenže hned z protiútoku srovnal Radek Mendrok na 5:5. A drama pokračovalo! Až ve 48. minutě rozhodl o vítězství domácích Vojtěch Csikán a završil tak hatrick v tomto zápase, když dělovkou překonal gólmana hostů 6:5.