Osůvky United - Fc Podlesí 5:3

Branky: 2 Byrtus D., Medrok, Sliž, Czapla – Kantor V., Žiška, Worek M

Oba celky nastoupily v oslabených sestavách. V první velké šanci se ocitl útočník Podlesí, ale branku domácích přestřelil. V 10. minutě otevřel účet zápasu útočník domácích Radek Mendrok 1:0. O minutu později bylo srovnáno zásluhou Vladislava Kantora 1:1. Vzápětí mohl stav utkání otočit Patrik Kantor, jeho střela se otřela o tyč! Hosté, ale nemuseli litovat ještě do konce poločasu, vsítil branku po nádherné střele Pavel Žiška 1:2.

O zvrat v utkání se postaral Dominik Byrtus, který dvěma brankami po sobě otočil vývoj utkání ve prospěch domácích. Osůvky se dostávaly do obrovských šancí, ale brankář hostů Petr Pilch jejich náporu statečně odolával. A když z rychlého breaku srovnal Martin Worek na 3:3 vypadalo to na drama až dokonce. Jenže ve 43. minutě dostal žlutou kartu hráč Podlesí Patrik Kantor a oslabil svůj tým na dvě minuty. Domácí tuto příležitost po velkém tlaku nakonec využili, když se trefil Láďa Sliž a dostal Osůvky zpátky do vedení 4:3. O tři minuty později pojistil vítězství domácích Tado Czapla 5:3. Ve 49. minutě dostal druhou žlutou v tomto utkání Patrik Kantor a v závěru ještě oslabil svůj tým.