GAMI Sport - GKS Třinec 4:5

GKS vlétlo na soupeře ve velkém stylu. Po chvíli hry se ujalo vedení gólem Martynka 1:0. Druhou branku přidal Jan Opluštil 2:0 a na 3:0 upravil do prázdné brány Petr Lanz. GAMI SPORT úvod zápasu zaspal a v první polovině prvního poločasu si nevytvořilo žádnou pořádnou šanci. Zato hosté je zahazovali jednu za druhou. Po samostatné akci Michala Szuscika snížili domácí na 1:3 (1. střela na bránu). To zřejmě hráče GAMI SPORT nakoplo a na rozdíl jedné branky snížil Petr Prczeczek 2:3. Nevyužité šance na obou stranách ukončily první poločas.

Úvodní střela druhého poločasu skončila na spojnici brány domácích. Brankář GKS se v brance evidentně nudil, a tak chodil se svými spoluhráči do přečíslení, což se mu málem vymstilo. Střelou zpoza půlky vyrovnal na 3:3 domácí hráč Radim Kopka. Po chvíli však vrátil vedení na stranu hostů po krásné střele Matěj Huťka 4:3. Oba týmy udělaly chybu, ale ani jedno mužstvo soupeřova zaváhání nevyužilo. Na obou stranách bylo plno šancí, ale štěstí se v podobě gólu přiklonilo k týmu GKS, které tak odskočilo soupeři o 2 góly. Gól vsítil Michal Šimon 5:3. Na konečných 5:4 snížil v poslední minutě domácí Dominik Čech.