Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

Nebory - Real Kambys 3:9

Branky: Mrózek, Oborný, Hota – 3 Dlohopolček, 2 Kohut, Dytko, Larysch, Cymorek, Sväty,

Zápas začal ve svižném tempu. Do prvních velkých příležitostí se dostali hráči Kambysu. Jenže nedali a naopak v 7. minutě po rychlém breaku inkasovali. Úvodní branku utkání vsítil domácí hráč Standa Mrózek 1:0. Hosté odpověděli během 20 vteřin. Krásnou střelou srovnal na 1:1 Petr Dytko.  Hráči Kambysu měli více ze hry. Jenže šance, které si vytvořili, buď skončili mimo branku, nebo je svými zákroky zneškodnil brankář domácích Josef Fuják . V 18. minutě po rychlém breaku vystřelil Eda Oborný a se štěstím propasíroval míč pod brankářem hostů 2:1. Domácí se, ale z vedení neradovali dlouho.  V 19. minutě povedenou akci hostů zakončil Lukáš Dlhopolček a bylo zase srovnáno 2:2. Hosté jako by v tu chvílí dostali ten správný impuls a během posledních pěti minut otočili vývoj zápasu ve svůj prospěch. Po krásné uličce dostal hosty do vedení Dlhopolček 2:3. O dvě minuty později přidal další branku Pavel Kohut a zvýšil na 2:4. V poslední minutě měl možnost snížit Eda Oborný, když se řítil sám na brankáře, ale střela mu nesedla a skončila hodně mimo branku.

Druhý poločas začali lépe hráči Kambysu. Ve 30. minutě si pohrál s gólmanem domácích Tomáš Larysch a zvýšil na 2:5! Domácí ještě, ale neskládali zbraně a povedlo se jim o tři minuty později snížit. Nádhernou akci zakončil Aleš Hota 3:5. Po této brance se hra vyrovnala. Obě mužstva se snažila dát branku, která by rozhodla nebo naopak zdramatizovala konec zápasu. Ve 41. minutě se to povedlo brankáři hostů Vojtovi Cymorkovi, který kopem přes celé hřiště nachytal na „hruškách“ brankáře domácích 3:6! Domácí po té začali hrát vabank a po chybě svého brankáře inkasovali po sedmé. Na 3:7 zvyšil Tomáš Sväty. Ve 45. minutě přidal další branku kambysu Pavel Kohut 3:8. A ve 49. minutě završil hatrick v tomto utkání Lukáš Dlhopoček a upravil konečný stav utkání na 3:9!