Rk Sting - ZO OS KOVO TŽ 6:11

Branky: 3 Franiok, 3 Sikora – 4 Szuscik, 3 Niemiec, 2 Turoň, 2 Pszcolka,

Oba mužstva nenastoupila do utkání úplně v nejsilnějších sestavách. Zato motivace nikomu nechyběla. Úvod patřil Třineckým Železárnám, které se dostaly během šesti minut do tříbrankového vedení. Účet zápasu otevřel již v 2. minutě Michal Niemiec 0:1. Tři minuty nato se dvěma brankami prosadil Michal Szuscik 0:3. Domácí se, ale rychle probrali, začali hrát s brankářem v poli a to přineslo své ovoce. V 9. minutě snížil Michal Franiok na 1:3. O čtyři minuty později přidal kontaktní branku opět Franiok 2:3. V 15. minutě bylo srovnáno, po souhře Tomáše Vávry s Michalem Sikorou druhý jmenovaný překonal brankáře Pielesze 3:3. V 16. minutě obrat v utkání dokonal svým druhým gólem v utkání Michal Sikora a poslal Sting do vedení 4:3! Po zbytek prvního poločasu měli více ze hry hosté, ale jejich šance končili buď mimo bránu nebo v náruči brankáře Jiřího Klapsii.

Stav utkání 4:3 vydržel do 32. minuty, kdy se Třineckým Železárnám podařilo vyrovnat zásluhou Michala Niemiece 4:4. Dvě minuty na to strhl vedení na stranu hostů patičkou Vlasta Psczolka 4:5. Ve 39. minutě se prosadil Michal Szuscik a zvýšil na 4:6. Neuběhlo ani šedesát vteřin a do střelecké listiny se zapsal i Zdeněk Turoň 4:7. Po této brance se odpor domácích zlomil a hosté během tři minut nasázeli další tři branky. Postupně se trefili Psczolka, Niemiec, který uzavřel svůj hatrick v utkání a na 4:10 zaokrouhlil přesnou střelou Zděnek Turoň. Poslední branku Železáren a svůj čtvrtý zásah vsítil nejlepší střelec utkání Michal Szuscik a zvýšil už na 4:11. Domácím se v závěru podařilo aspoň zkorigovat výsledek zápasů, když brankami Franioka a Sikory snížili na konečných 6:11. Oba jmenováni dosáhli v tomto zápase hatricku!