Fk Relax - Nebory 5:1

Branky:  Bartošek, Jasinek, Turoň R., Potůček, Sova - Ciosr

Lépe do utkání vstoupili hráči Nebor, kteří se tlačili před branku domácích a dostávali se k občasnému zakončení. Domácí hráli od začátku hodně opatrně a nechtěli dovolit soupeři vsítil první branku utkání. První velká branková příležitost přišla ve 12. Minutě. Po krásné akci mohl do prázdné branky svítit první gól v utkání Rosťa Turoň jenže přestřelil! V 14. minutě šli na branku domácích tři hráči Nebor, ale ani oni svou velkou šanci neproměnili.  Naopak Relax z rychlého protiútoku trestal. Po přihrávce Lukáše Potůčka před branku patičkou skóroval Petr Bartošek 1:0. Ve 24. Minutě měli velkou šanci na vyrovnání hráči Nebor, ale včasným vyběhnutím zmařil šanci hostů brankář Macura.

Druhý poločas začal mírným tlakem domácích, kteří si hned v úvodu vytvořili pár dobrých příležitostí. Ve 28. Minutě přišla druhá branka do sítě Nebor.  Tentokrát se krásně podél obránce uvolnil Jan Sova a krásnou přihrávkou nabídl ke skórování Slávka Jasinka pro kterého už nebyl problém dopravit míč do prázdné brány 2:0. Aby toho nebylo málo, tak po vybojovaném míči na půli Nebor přihrál Lukáš Fuják míč Rosťovi Turoňovi a bylo to 3:0. Mužstvo Nebor si v 38. Minutě vzalo time-out a snažilo se o změnu skóre, jenže Relax trestal mužstvo hostů hlavně z produktivity.  Další branka do sítě Nebor přišla ve 41.  Minutě, kdy se prosadil Lukáš Potůček a zvýšil na 4:0. Hosté měli taky pár dobrých příležitostí, ale chyběla jim přesnost v zakončení a hlavně naráželi na výborně chytajícího brankáře Frantu Macuru, který hodně šanci zlikvidoval. Ve 42. Minutě padla pátá branka, kterou vsítil Jan Sova, když umístěnou střelou nedal šanci brankáři Fujákovi 5:0! Už to vypadalo, že mužstvo domácích nedovolí svému soupeři ani čestný úspěch. Ten, ale nakonec přece jen přišel, když po nedůrazném bránění překonal brankáře domácích Pavel Ciosr a zaslouženě korigoval utkání na konečných 5:1.