Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

Osůvky United - Rk Sting 4:7

Branky:  2 Mendrok, Byrtus, Pyszko – 3 Vávra, 2 Sikora, Toráč, Janeček

Hosté oproti minulému kolu byli v silnější sestavě a na jejich hře to bylo znát. V 8. Minutě se objevil v obrovské šanci domácí útočník Láďa Sliž, ale svou šanci neproměnil. Na druhé straně trestal nedorozumění mezi brankářem a obráncem domácích útočník Stingu Radek Janeček 0:1. Ve 14. Minutě zvýšil náskok Stingu Tomáš Vávra 0:2. V 18. Minutě mohl snížit domácí Radek Cienciala, ale na brankáře hostů nevyzrál.

Ve 20. Minutě využil rychlý break Michal Sikora a bylo 0:3. Domácí se nevzdávali a těsně před koncem poločasu měli možnost pokutového kopu. K míči se postavil Radek Mendrok a se štěstím snížil na 1:3.

V úvodu druhého dějství se podařilo domácím snížit na rozdíl jedné branky. Po skvělé akci přidal svou druhou branku v zápase Radek Mendrok 2:3. O minutu později nastřelil útočník Stingu tyč! Vše si hráči hostů vynahradili mezi 32 až 35. Minutou, kdy se postupně prosadili Toráč, Sikora a Vávra 2:6 a bylo zřejmě rozhodnuto.

Domácí ještě vykřesali malou naději, když brankami Byrtuse a Pyszka snížili na 4:6. Jenže poslední slovo v tomto utkání měl nejlepší střelec utkání a autor hatricku Tomáš Vávra, který upravil na konečných 4:7.