Fc Podlesí - Real Kambys 2:3

Branky: Gustav Pilch, Milan Worek – Huczala, Dytko, Kohut

Oba mužstva nastoupila v téměř nejsilnějších sestavách. V 6. minutě se ujali vedení domácí. Z rychlého breaku pohotově zakončil Gustav Pilch 1:0. Jenže neuběhlo ani 30 vteřin a bylo srovnáno! Vše co mu stálo v cestě, dokázal prostřelit Tomáš Huczala 1:1. V 10. minutě mužstvo Kambysu dokonalo obrat. Umístěnou přízemní střelou k pravé tyči, nedal Petr Dytko brankáři domácích žádnou šanci 1:2. Běžela 18. Minuta a po nádherné kombinaci domácích měl na kopačce vyrovnání Zdeněk Ščigel. Jeho povedená střela skončila na tyči! Ve 21. Minutě se objevil další útočník Podlesí před gólmanem hostů, ale nepovedeným lobem netrefil branku. Po dvaceti pěti minutách svítil na ukazateli skóre stav 1:2 pro Kambys.

Druhý poločas začali mužstva hrát opatrně ze zabezpečené obrany. Až 33. Minuta přinesla dvě obrovské šance. Na jedné straně nebezpečnou střelou z 15 metrů ohrozil branku domácích obránce Kambysu a hned na to se řítil na druhé straně sám na brankáře útočník domácích, ale na spolehlivého brankáře hostů si nepřišel. Na další branku jsme si museli počkat do 41. Minuty, kdy po krásné individuální akci zavěsil Milan Worek a srovnal na 2:2. Do konce zápasu zbývalo devět minut a vypadalo to na pěkné drama. Ve 46. Minutě strhl vedení na svou stranu Kambys, zásluhou Pavla Kohuta 2:3. Posledních pět minut bylo opravdu dramatických. Domácí zkusili i power-play, ale nebylo jim to nic platné. Zápas skončil vítězstvím hostů 2:3.