Vítejte na stránkách světa plného zábavy

« Zpět

FK Relax - GAMI Sport 6:4

Relax – Gamisport  6:4 (1:3)

Toto utkání slibovalo vyrovnaný duel, kdy přeci jen mírným favoritem bylo mužstvo z Gami Sportu, které Relaxu v loňském roce dovolilo z dvou zápasu uhrát jen jediný bod.

Domácí podpořeni dvěma vítězstvími, chtěli v tomto duelu bodovat naplno. Úvodní hvizd rozhodčího započal utkání, které bylo ze začátku opatrné a čekalo se na chybu jednoho z mužstev. Prvním kdo se ujal vedení v utkání, byli hosté, když si obrana Relaxu špatně přebrala hráče a z bezprostřední blízkosti se nemýlil útočník Gami Sport Ondřej Szuscik a propálil v brance novice v dresu domácích Jana Pszczolku 0:1. Po gólu si Relax vytvořil pár dobrých příležitosti ale obrana Gami Sport odolávala a jednou pomohla hráčům hostů i branková konstrukce. Další branka padla do sítě domácích, kdy po přečíslení jejich obrany, nemohl už brankář situaci zachránit. Autorem branky byl Josef Ligocki 0:2. Po druhé brance se začalo do útoku více tlačit mužstvo Relaxu, které z toho vytěžilo i snižující branku na 1:2, kterou vsítil po přihrávce ze strany Adam Brzezina. Ale hned z rozehrávky dostal navštívenku brankář domácích a bylo to znovu o dvě branky. Autorem tohoto  gólů byl Josef Ligocki 1:3. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Druhý začal tlakem Relaxu, který si začal na hřišti vytvářet převahu dobrým obsazováním hráčů. Hned v úvodu poločasu se prosadil rychlým protiútokem Adam Brzezina,  který doklepl míč do otevřené brány 2:3 . O dvě minuty později už mohlo být skóre vyrovnané, ale dobré příležitosti zahodili Vranka a Turoň R. Nakonec se domácí přece jen dočkali vyrovnání a to v 33.minutě, kdy se prosadil patičkou Rostislav Turoň a nedal tím žádnou šanci brankáři Janeczkovi 3:3. Po vyrovnávací brance začalo opět vystrkovat své růžky mužstvo Gami Sport, ale trestat mohl naopak Relax, který svými brejky přiváděl fanoušky do varu. Ti se nakonec dočkali vytoužené branky, kterou z přímého kopu vsítil Zdeněk Turoň a domácí se poprvé v zápase ujali vedení 4:3.

To, ale netrvalo dlouho protože Gami sport má velice kvalitní mužstvo a ti se z výsledkem nehodlali smířit . Po závaru před brankou se hosté dočkali vyrovnání s přispěním jednoho obránce domácích, autorem branky byl Michal Szuscik 4:4. Ve 40 minutě měl Relax pár velkých příležitostí, kdy obrana hostů trošku váhala s rozehrávkou a z toho pak pramenily chyby, které ale bohužel relax neproměnil v góly. 43 minuta ohlásila další branku domácích, když byl nařízen přímý kop po zahrání ruky jednoho z hráčů Gami Sport a Zdeněk Turoň  z přehledem propálil brankáře Janeczka 5:4. Po této brance měl Relax ještě dvě veliké šance, ale bohužel ostrostřelec  Rosťa Turoň měl v tomto momentě nabité jen slepé náboje a nevyužil veliké příležitosti. Nakonec padla ještě jedna branka a to do sítě hostů, když se přece jen prosadil Rosťa Turoň,kdy mu míč předložil ze strany Adam Brzezina a výsledek byl dokonán 6:4 pro Relax